• Новак
Градина Цвет ѕид модерен минималистички керамички скалите aisle светла LED спалната соба ноќни ламби дневна соба во ЖИВО позадина ѕид светилка

Градина Цвет ѕид модерен минималистички керамички скалите aisle светла LED спалната соба ноќни ламби дневна соба во ЖИВО позадина

DEN 7440.00
DEN 6696.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Материјал : Железо +K9 Кристал + керамички рози
*Големината на целиот : Види слика детали
*Светлосен извор : вклучување на сијаличката
*Светилка носителот & Кол : LED G9
Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
a148
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
сертификација:
CE
Бренд Име:
Timebus
Техника:
обложено
Боја На Каросеријата:
Црна,Црвена,Зелена,Бела
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Сенка Тип:
Shadeless
Тело Материјал:
Керамички
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
G9
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Карактеристики:
Цвет ѕид Светилки
Број на извори на светлина:
3
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Прекинувач:
Никој

Комплементите на стоката

Класичната Модерна Сапун Меур Креативни Ѕид Светилка Спалната Соба Студија Ноќни Сапун Меур Ѕид Светлина Бесплатен Превозот

Класичната Модерна Сапун Меур Креативни Ѕид Светилка Спалната соба Студија Ноќни Сапун Меур Ѕид Светли

DEN 4172.00 4584.00

Европската Пастирски Гроздобер Железо, Стакло Цвет Led E14*1/2/3/4 Глави Огледало Светлина За Бања Спалната Соба Коридор Ѕид

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

DEN 2539.00 2539.20

Креативни ретро Тавански светилки прилагодливи кревање макара ѕид светилка тремот ресторан aisle коридор паб кафе ѕид светилка

Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши., специфични причини и др.* Ни

DEN 731.00 2609.28

H41cm Црна/Бронза/Бела Гроздобер Европската Железо Ѕид Светилка AC85-265V Современ Дом Осветлување Отворено Водоотпорен Оркестарот

H41cm Црна / Бронза / Бела Гроздобер Европската Железо Ѕид Светилка AC85265 V Современ Дом Осветлување Отворен

DEN 2889.00 3359.04

ZYY Најдобра Цена Гроздобер Американската Држава Јаже Таванот Светла СЕЛСКИ Гроздобер Железо Коноп Јаже Светлина Ретро Кафе Ресторан,

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина За превозот : 1) ПРЕВОЗ

DEN 6411.00 7632.00

Led Ѕид Светилка 6W Индиректни LED Ѕид Светилка Современите Осветлување Покрај Ѕидот Светлината LED Модерна Ѕид Sconces Ноќ светлина

Ние се залага за 100% задоволството на клиентите Еднаш потврди, враќање или повраток или замена ќе се напр

DEN 1775.52

IWHD Северна Америка Земја Лофт Ѕид Светилка Коноп Јаже LED Ѕид Светлина Гроздобер Индустриски Ѕид Светла Тела За Дома Осветлување

ИЛИ, можете да изберете да имате замена На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот

DEN 2323.00 2639.52

LED Нордиските Дрвени Железо Акрилик Прстен Минимализам LED Светилка LED Светло Ѕид светилка Ѕид Светлина Ѕид Sconce За Продавница

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

DEN 4687.00 5040.00

Бесплатен превозот Водоотпорен надворешен ѕид Креативни Коридор скалите ковано железо балкон ѕид светилка за осветлување Бања

Бесплатен превозот Водоотпорен надворешен ѕид Креативни Коридор скалите ковано железо балкон ѕид свет

DEN 2312.00 2688.00

IWHD Американската Држава ПРЕДВОДЕНА Ѕид Светлина Ретро Лофт Ѕид Светилка Дрвени Мермер Свеќа Тела За Дома Осветлување Бар Кафе

Ние само брод да се потврди цел адреси.53 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattag

DEN 4435.00 5039.52