• Новак
Креативни Градина Тревник Светилка Имитација Камен Отворено Пејзаж Уличното Осветлување Водоотпорен Anticorrosion Осветлување

Креативни Градина Тревник Светилка Имитација Камен Отворено Пејзаж Уличното Осветлување Водоотпорен Anticorrosion Осветлување

DEN 6348.00
DEN 4824.00 -24 %

Достапност
Производот е достапен


Креативни Градина Тревник Светилка Имитација Камен Отворено Пејзаж Уличното Осветлување Водоотпорен Anticorrosion Осветлување
Спецификација :
1, Моќ :
2, Напон : AC85-265 V
3, Извор На Светлина : E27 Нема Извор На Светлина
4, Монтирани Метод :
5, Светла Боја :
6, животниот век :
7, Материјал : Влакна Засилен Пластика ( стаклени Влакна )+ Acryl
8, Боја На Каросеријата :
9, Големина :
Примена :
Портал, Градина, Двор, Ходник, Вила, Станбени, Балкон, Тревник, Балкон итн.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди;
* За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачи? сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина;
* Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние победивме?т биде одговорен за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност;
* Ве молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебни места); * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот за плаќање;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од исплата, контактирајте со нас,ние ќе следење на пратката.

Декларирани спецификации

Wattage:
Imitation stone
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
креативни градината светилка
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
vecli
Гаранција:
2-ГОДИНА
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP54
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Карактеристики:
трева светлина
Напон:
85-265V
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No

Комплементите на стоката

Водоотпорен 36 LED Батерија 18650 Поплави Светла отворено Водоотпорен Подвижен Рефлектори Отворено Кампување Работа Светлина

* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.Бидете сиг

DEN 1186.00 2155.20

Feimefeiyou Нови Водоотпорен Отворен Соларна Енергија Тревник LED Светилки Место Светло Градина Пат Пејзаж Декорација Светла

Нови Водоотпорен Отворен Соларна Енергија Тревник LED Светилки Место Светло Градина Пат Пејзаж Декораци

DEN 419.00 492.48

Отворено Водоотпорен AC12V 24V Низок Напон ЛЕР Пејсажи Осветлување Место градина Светлина Тревник Светилки светат дрво Поплава

ИЛИ, можете да изберете да имате замена1 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона

DEN 8064.00 8488.80

60cm високи отворено тревник светилка градина декорација светла модерна алуминиум парк светилки вила дворот осветлување КУПАТИЛА.СИТЕ-OLL0028

Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС Товарни ќе се носат од страна на двете страни во п

DEN 2203.00 3103.20

Hi-Lumix 1 пакет Соларна led градина светла Отворено Пејзаж/Пат за Декорација Итни Светлина водоотпорен RGB/светска војна подземни

Опис на производот : ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Отстрани isolator табот под капа и да се поттикнат за удел во почв

DEN 447.00 648.00

QACA Кочан Led Отворено Тревник Светла Водоотпорен Градина Декорација Пат Светла Парк Светилка Надвор на Улица Пејзаж Место Светло

Модел : J101Напон : DC12 V / AC85264 VReted Излезна Моќност : 3 WLED Боја : Топло Бела, Ладно БелаLED : 1pcs КОЧАН ПРЕДВОДЕНИПо

DEN 781.92