• Новак
48PCS/МНОГУ Алуминиум LED Тревник Светлина Светилка 110V 220V 7W Водоотпорен Отворен Осветлување за градина

48PCS/МНОГУ Алуминиум LED Тревник Светлина Светилка 110V 220V 7W Водоотпорен Отворен Осветлување за градина

DEN 201600.00

Достапност
Производот е достапен

Ние само може да пријават помалку вредност на вашата локална Царина.Контрола на модел на внатрешна контрола постојан струја диск 14.
Бидејќи тоа е многу важно за нас .Ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред да замине повратни информации. За данок на плаќање : За данок на надоместокот што се плаќа од страна на купувачот. Модел : СЕДИШТЕТО-5008-3 5.Конвенционалните леќа агол : 60 степен 11.
Ако не ги задоволи ,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации.Две години гаранција
од испратено датум.Ви благодариме!
.
Ве молиме контактирајте со нас во прв пат ако најдете на нашите производи штетата или не можеше да работи.Напон : AC85-265 V 8.Убава,префинет и елегантен Апликација места : внатрешна и надворешна ѕидови, бракот соба, вила, станбена површина, шефот на кревет, мост, коридор, коридор колона главата, ресторан, хотел врата на врата главата, брза храна продавница, супермаркет, хотел вратата главата, надворешниот ѕид е идеално место на локалните осветлување, итн
48*led тревник светлина
48*E27 led сијалица

1.(Освен некои земји и APO/FPO).
Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.9 Предност од 1.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.Температура на бојата : 2700-7000 K 10.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците
Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Се надевам дека купувачот може да го знам тоа .Време На Испорака :

1.Ние ќе песна
на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
7w
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Стил:
Модерна
Бренд Име:
HQXING
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-5008-3
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP54
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
led отворено градина светлина /led тревник светлина
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Гаранција:
2
Употреба:
Индустриски
Материјал:
лумен:
90~110lm/w
телото боја:
Црна
Wattage:
7W

Комплементите на стоката

Feimefeiyou Нови Водоотпорен Отворен Соларна Енергија Тревник LED Светилки Место Светло Градина Пат Пејзаж Декорација Светла

Нови Водоотпорен Отворен Соларна Енергија Тревник LED Светилки Место Светло Градина Пат Пејзаж Декораци

DEN 419.00 492.48

Hi-Lumix 1 пакет Соларна led градина светла Отворено Пејзаж/Пат за Декорација Итни Светлина водоотпорен RGB/светска војна подземни

Опис на производот : ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Отстрани isolator табот под капа и да се поттикнат за удел во почв

DEN 447.00 648.00

Водоотпорен 36 LED Батерија 18650 Поплави Светла отворено Водоотпорен Подвижен Рефлектори Отворено Кампување Работа Светлина

* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.Бидете сиг

DEN 1186.00 2155.20

60cm високи отворено тревник светилка градина декорација светла модерна алуминиум парк светилки вила дворот осветлување КУПАТИЛА.СИТЕ-OLL0028

Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС Товарни ќе се носат од страна на двете страни во п

DEN 2203.00 3103.20

Отворено Водоотпорен AC12V 24V Низок Напон ЛЕР Пејсажи Осветлување Место градина Светлина Тревник Светилки светат дрво Поплава

ИЛИ, можете да изберете да имате замена1 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона..

DEN 8064.00 8488.80

Креативни Градина Тревник Светилка Имитација Камен Отворено Пејзаж Уличното Осветлување Водоотпорен Anticorrosion Осветлување

Креативни Градина Тревник Светилка Имитација Камен Отворено Пејзаж Уличното Осветлување Водоотпорен A

DEN 4824.00 6348.00

QACA Кочан Led Отворено Тревник Светла Водоотпорен Градина Декорација Пат Светла Парк Светилка Надвор на Улица Пејзаж Место Светло

Модел : J101Напон : DC12 V / AC85264 VReted Излезна Моќност : 3 WLED Боја : Топло Бела, Ладно БелаLED : 1pcs КОЧАН ПРЕДВОДЕНИПо

DEN 781.92