• Новак
Darvin T8 Цевка Тело Сензор Инфраред Led Движење 4ft LED Цевка G13 1200mm 18W Ладно Бела 6500K Природата Белата 4500K Топло Бела 3500K

Darvin T8 Цевка Тело Сензор Инфраред Led Движење 4ft LED Цевка G13 1200mm 18W Ладно Бела 6500K Природата Белата 4500K Топло Бела

DEN 13198.08

Достапност
Производот е достапен

Објектот мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи . Одевме преку тажен статус.
Darvin T8 Цевка Тело Сензор Инфраред Led Движење 4ft LED Цевка G13 1200mm 18 W Ладно Бела 6500 K Природата Белата 4500 K Топло Бела 3500 K
За Производи. Ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред да замине повратни информации. Ние даде добра услуга.
4-8 Метри сензор за дистанца.
100% Светла кога некој ќе се појави Уште го задржи 3-5 W светлината стенд-бај
Ние сме стручни во ЛЕР цевка. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги испита единица во рамките на гаранција време. Но, имаме добра однесување. Ние секогаш сме тука за да биде подготвена да им помогне.На враќање превозот цена ќе биде вашата трошоци во секоја ситуација, освен нашите грешки. Ние ќе го избере најдобар начин за испорака, спаси и безбедно на превозот. Без УВ, IR, жива и други штетни материјали, Отпадот цевка може да се рециклира - Не треперење & потпевнува . Ве молиме ни e-mail прво пред да го испратите објектот назад - не заборавајте да ги вклучите вашата Трансакција ID.
- Ако светлина скрши во гаранцијата на времето, испратете ни да rework или промена на нови. Ние се испраќаат со добри квалитети.Гаранција : 24 месеци од превозот датум. -S aving 80% електрична енергија цена -Висок illuminance и осветленост : Ниска осветленост деградација - Со добра ефективни топлина дисперзија систем -Еко-пријателски.
- Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас без двоумење.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Природата Белата 4500K, Ладно Бела 6500K
Wattage:
18W
боја:
млечниот маска, јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
1.2m
База Тип:
G13
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
30000-40000
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Бренд Име:
DARVIN
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Фактор на моќност:
0.95
Sensoring растојание:
8M

Комплементите на стоката

ZESOL Луксузни Кристал Лустерот Дневна Соба Светилка затворен Светла Кристал Приврзоци За Лустери Aliexpress Официјалната Продавница

Место Трговија На Големо Кристал Светлото Во Спалната Соба Осветлување Дневна Соба Таванот Светилка Led

DEN 8941.00 8941.44

нови 20 КОМПЈУТЕРИ LED Панел Светлина Вдлабнати Таванот Светилка вградна светилка 85-265V 25W Плоштадот LED Dimmable Панел Светлина

Е Светилки Вклучени : ДаУпотреба : ОдморОпис На ПроизводотПредмет Тип : led панелот светлаМоќност : 3w / 4w / 6w

DEN 7557.00 8587.20