• Новак
4.5 cm Голема Топка 5m 20leds Празник светла Метална База Led Светло string ЕУ Plug Божиќ божиќ свадба КТВ Партија самовила декорација DA

4.5 cm Голема Топка 5m 20leds Празник светла Метална База Led Светло string ЕУ Plug Божиќ божиќ свадба КТВ Партија самовила декорација

DEN 1141.92

Достапност
Производот е достапен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 cm *7cm Емитуваат Боја : Бела/Топло Бела/Multicolor/Сино/Црвена Соба : Дневна Соба, Спална соба, Кујна, трпезарија, Home Office/Студија, Конзерваториум, Ходникот Стил : Новина Материјал : Пластика
Забелешка ве Молиме овозможи 0. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Декларирани спецификации

Wattage:
5m 20leds
Употреба:
празник
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
CHINCOLOR
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Виолетова,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Повод:
Спална соба
Број На Модел На:
FK114
Карактеристики:
Голема топка
Должина:
500cm
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
боја:
топло бела
База Тип:
Никој
Тип На Батерија:
Никој
По Топката димензија:
4.5 cm

Комплементите на стоката

8M 50 LED петокрака Ѕвезда String Самовила Светла Батерија Управувана трепка тремот светлина Свадба на Божиќ Гарланд Декорации

8 M 50 LED петокрака Ѕвезда String Самовила Светла Батерија Управувана трепка тремот светлина Свадба на Божиќ

DEN 341.00 378.72

2 ПАРЧИЊА 3M 30led 3 AA Батерија Напојува Декоративни LED Бакарна Жица/Сребрена Жица Самовила String Светла за Божиќ Свадба Партија

ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет

DEN 358.00 397.92

Градина Led Соларна Бакарна Жица String Светлина 10M 100 LED Отворено Водоотпорен Самовила Патио Светилка За Божиќ Свадба Партија

Политика За НаплатаНие прифатени се врати, сепак предмети може да се врати до 7daysпо стигнат до купувачот

DEN 775.00 911.52

10M 50 LED String Светлина Кристал Меур Топки Отворено Дома завеса Светилка декоративни светилки Божиќ Свадба Декорација Топло

10 M 50 LED String Светлина Кристал Топки Сијалица Отворено Дома завеса Светилка декоративни светилки Божиќ Св

DEN 803.00 892.32

Ѕвезда Месечината Led Лента String светлина 40Led 400CM должина, Сина Боја Топло Бела Партијата на Подарок Лак Кутија Божиќ дрво

5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декор

DEN 192.00 239.52

ВОДЕНА Завеса светлина 3M*3M 300leds 7Colors LED Отворено Партијата Божиќ божиќ String Самовила Свадба Странични Светла за Осветлување

ВОДЕНА Завеса string 3 M*3 M 300leds 7 Colors Божиќ Странични Светла AC220v 10 W за одмор партија светлаОпис : Име на произ

DEN 1459.00 1536.00

RAYWAY 3m*3m 300LEDs String светла блескави Гарланд ВОДЕНА Завеса Светлина Божиќ дома градинарски фестивал осветлување Веб светилки

RAYWAY 3m*3m 300 LEDs светла блескави лејн LED Гарланд String светилки завеса Божиќ дома градинарски фестивал светла

DEN 699.00 822.24

3m 30leds Божиќ светла божиќ декорација 3*АА Батерија напојува лед string Светла Водоотпорен Бесплатен Превозот батерија за led

3m 30leds Божиќ led светла отворено 3*АА Батерија напојува лед string Светла Водоотпорен Бесплатен Превозот бате

DEN 1136.00 1195.20

LED Светлата Фабрика Директни 5M Сијалица Светлина String Отворено Водоотпорен Градот Осветлување Фестивал Божиќ Светла Отворено

LED Светлата Фабрика Директни 5 M Сијалица Светлина String Отворено Водоотпорен Градот Осветлување Фестивал

DEN 245.76