• Новак
3.3 M 20LED Батерија Управувана Сребро Срцето LED Самовила Светла String Декорација Светлина за Фестивал ноќта на Вештерките Божиќ Свадба Партија

3.3 M 20LED Батерија Управувана Сребро Срцето LED Самовила Светла String Декорација Светлина за Фестивал ноќта на Вештерките

DEN 427.20
DEN 342.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

8 cm
• Батерија : 3 АА батерии(не се вклучени)
Пакет содржи : 1 x 20 LED/1 O LED Срцето Самовила Светла String
Пратката САД : 7-15 Дена Франција : 12days-20days Русија : 20-45 дена Јужна Америка : 30-60 дена Северна Америка : со 25-35 дена Европа : 20-35 дена Азија : 20-35 дена Африка : 30-60 дена answer : ___________________________ Note : ние ќе се потрудиме да се избегне царинската, но ако тоа се случи, купувачи се одговорни за тоа. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
• Идеални за украсување на дрвја, грмушки, чадори, вратите на тревникот и затворен предмети.99 /торба
Батерија Управувана Самовила Lights - 20 топло бела LED светилки на сребро срцата на јасни кабел создаде магична атмосфера насекаде во вашиот дом и да не бараат моќ штекерите (подножјата).
• Лесно да го инсталирате светлина string дека тоа не треба да биде поврзан на мрежа за напојување. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
• Anticorrosion и водоотпорен материјал. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
• Сребро шупливи-од срцето-во облик на светла даваат карактеристичен изглед и да се создаде мирна атмосфера на вашата градина и вашата куќа. Самовила Светлата се совршено за Божиќ украси, свадби и мека спалната соба осветлување.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
RGBY, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
300CM 20Lights, 180CM 10Lights
Употреба:
празник
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Извор На Светлина:
сијалица
Гаранција:
1 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
ЗЈЗ-03
Бренд Име:
ZELUXDOT
Тип На Батерија:
AA
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Бело,сино
Карактеристики:
Декорација
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Должина:
220cm
Приклучок Тип:
Никој
Напон:
6v
База Тип:
Никој

Комплементите на стоката

LED Светлата Фабрика Директни 5M Сијалица Светлина String Отворено Водоотпорен Градот Осветлување Фестивал Божиќ Светла Отворено

LED Светлата Фабрика Директни 5 M Сијалица Светлина String Отворено Водоотпорен Градот Осветлување Фестивал

DEN 245.76

5m 10m 20 милиони 30m 50m Поларис БОЖИЌ Светла Отворено Гарланд LED String Самовила Празник Светла Gerlyanda ПАРТИЈА СВАДБА Декорација

5 m Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Светло Режим : Комбин

DEN 220.00 239.52

ВОДЕНА Завеса светлина 3M*3M 300leds 7Colors LED Отворено Партијата Божиќ божиќ String Самовила Свадба Странични Светла за Осветлување

ВОДЕНА Завеса string 3 M*3 M 300leds 7 Colors Божиќ Странични Светла AC220v 10 W за одмор партија светлаОпис : Име на произ

DEN 1459.00 1536.00

Led Светло string 20Leds Празник светла Виножито Памук Топката 3.5 см Кол Бонбони Боја Самовила Гарланд Божиќ Свадба Декорација

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начи

DEN 384.00 479.52

На 20 милиони/30M Led string Водоотпорен Флексибилни Сребро Бакарна Жица за Божиќ Партија Декорација Патио Отворено Градина со

Супер Енергетски ефикасни Стави во тегла и чувајте го сув Лесен за складирање ако не ви треба тоа во мом

DEN 803.00 1295.52

10m LED топката string светлина водоотпорен IP46 партија декорација светла свадба светла божиќ декорација осветлување синџири

【Точка Име】 : LED топката string светлина【Должина】 : 10m / ft 32.8【LED Простор】 : 10cm【Led диоди】 : 100pcs【Напон】 : 220 V

DEN 841.00 1528.80

3m 30leds Божиќ светла божиќ декорација 3*АА Батерија напојува лед string Светла Водоотпорен Бесплатен Превозот батерија за led

3m 30leds Божиќ led светла отворено 3*АА Батерија напојува лед string Светла Водоотпорен Бесплатен Превозот бате

DEN 1136.00 1195.20