• Новак
2m 20led Празник светла ноќ на Вештерките 5*2.5 cm Черепот на Главата Led Светло string Батерија Управувана божиќ Гарланд свадба декорација DA

2m 20led Празник светла ноќ на Вештерките 5*2.5 cm Черепот на Главата Led Светло string Батерија Управувана божиќ Гарланд свадба

DEN 600.48

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Карактеристики: Убава Уникатен дизајн
Спецификација: Тип : Затворен Извор на Енергија : 3*АА Батерија (не inclued батеријата) Број на Светилки : 20leds Должина : 2meters Сијалица Тип : LED Емитуваат Боја : Бела/Топло Бела/RGB Соба : Дневна Соба, Спална соба, Кујна, трпезарија, Home Office/Студија, Конзерваториум, Ходникот Стил : Новина Функција : Статични
Забелешка ве Молиме овозможи 0. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.54 см) Во боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларирани спецификации

Wattage:
2m 20leds
Употреба:
празник
боја:
Мулти,Бела
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број На Модел На:
FK187
Гаранција:
2 години
Повод:
Спална соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
CHINCOLOR
Карактеристики:
черепот на главата
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Должина:
200cm
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
боја:
топло бела
База Тип:
Никој
Напон:
5V

Комплементите на стоката

Градина Led Соларна Бакарна Жица String Светлина 10M 100 LED Отворено Водоотпорен Самовила Патио Светилка За Божиќ Свадба Партија

Политика За НаплатаНие прифатени се врати, сепак предмети може да се врати до 7daysпо стигнат до купувачот

DEN 775.00 911.52

10M 100 LED Топло Бела Шарени Топката String Самовила Светла Водоотпорен за Божиќ Божиќ Свадба Декорација Партија Отворено Градина

започнетекрајот10 M 100 LED Топло Бела Шарени Топката String Самовила Светла Водоотпорен за Божиќ Божиќ Свадба

DEN 921.00 1439.04

Ѕвезда Месечината Led Лента String светлина 40Led 400CM должина, Сина Боја Топло Бела Партијата на Подарок Лак Кутија Божиќ дрво

5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декор

DEN 192.00 239.52

На 20 милиони 200 Led диоди празник String светла за Фестивал Партија Самовила Шарени LED Chirstmas светилки Градина Завеса Оркестарот

празник String светла за Божиќ Фестивал Партија Самовила Шарени Божиќ LED String Светла 110 V / 220 V 10 M 100 led диоди и

DEN 251.00 278.88

2 ПАРЧИЊА 3M 30led 3 AA Батерија Напојува Декоративни LED Бакарна Жица/Сребрена Жица Самовила String Светла за Божиќ Свадба Партија

ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет

DEN 358.00 397.92

Батерија управувана 20 led Свет Божиќ festoon самовила светла голема топка string гарланд светла за Одмор Свадба Партија Декорација

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

DEN 369.00 527.52