• Новак
Star Холидеј светла 4-10M 40-100LEDS Led Светло string Батерија Управувана/AC Plug божиќ свадба валентин Ден самовила оркестарот DA

Star Холидеј светла 4-10M 40-100LEDS Led Светло string Батерија Управувана/AC Plug божиќ свадба валентин Ден самовила оркестарот

DEN 458.88

Достапност
Производот е достапен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Карактеристики: Убава Батерија управувана Уникатен дизајн
Спецификација: Тип : Затворен Извор на Енергија : 3 АА батерии ИЛИ AC Plug Број на Светилки : /40/50/ 100 LEDS Ѕвезда големина : 36.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
4M 40leds AA Battery, 5M 50leds AA Battery, 10M 100leds AC Plug
Употреба:
празник
боја:
Розова,Зелена,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Карактеристики:
Ѕвезда decreation
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
CHINCOLOR
Должина:
400cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Број На Модел На:
FK113-40leds
Повод:
Спална соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
боја:
топло бела
База Тип:
Никој
Напон:
5V

Комплементите на стоката

ВОДЕНА Завеса светлина 3M*3M 300leds 7Colors LED Отворено Партијата Божиќ божиќ String Самовила Свадба Странични Светла за Осветлување

ВОДЕНА Завеса string 3 M*3 M 300leds 7 Colors Божиќ Странични Светла AC220v 10 W за одмор партија светлаОпис : Име на произ

DEN 1459.00 1536.00

Ѕвезда Месечината Led Лента String светлина 40Led 400CM должина, Сина Боја Топло Бела Партијата на Подарок Лак Кутија Божиќ дрво

5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декор

DEN 192.00 239.52

2 ПАРЧИЊА 3M 30led 3 AA Батерија Напојува Декоративни LED Бакарна Жица/Сребрена Жица Самовила String Светла за Божиќ Свадба Партија

ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет

DEN 358.00 397.92

8M 50 LED петокрака Ѕвезда String Самовила Светла Батерија Управувана трепка тремот светлина Свадба на Божиќ Гарланд Декорации

8 M 50 LED петокрака Ѕвезда String Самовила Светла Батерија Управувана трепка тремот светлина Свадба на Божиќ

DEN 341.00 378.72

2.5 M LED Божиќ Светлина AC220V ЕУ Романтична Бајка ВОДЕНА Завеса Ѕвезда String Светла За Одмор Свадба Гарланд Партија Декорација

Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и о

DEN 800.00 940.80