• Новак
0.5/1/2M DC5V RGB Dimmer Лер Флексибилни Газа Светлината IP65 ТВ Диоди Лента SMD5050 60Chips/M Led Светло Отворено Дома Декор Ledstrip

0.5/1/2M DC5V RGB Dimmer Лер Флексибилни Газа Светлината IP65 ТВ Диоди Лента SMD5050 60Chips/M Led Светло Отворено Дома Декор

DEN 408.00
DEN 347.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Предмети мора да се врати во истата состојба што тие беа испратени, во оригинално пакување со сите тагови спроведен.Емитуваат Боја : RGB(Променливи) 3.Заштита Стапка : IP65 Водоотпорен 4. Позитивен фидбек е важно да се продавачот на aliexpress. Врвен право 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.3 Копчиња Dimmer,20 Бои,19 Динамичен Модел Спецификации : 1.Работен Напон : 5 V DC 5. тоа ќе биде потребно подолго време од други превозот компанија,но тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена!над сите,вашиот предмет ќе се преземат добра грижа и кога ќе ја добијат,pls потврди испорака на aliexpress. Но, ние не се надевам дека се повеќе негативни или неутрални повратни информации како долго време на превозот.Плаќање од СТРАНА на Aliexpress.Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем 6.Ви благодарам многу за вашето внимание,ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail . Долг животен век 50. Ви благодариме за вашиот прости! Ви благодариме повторно!!!
Ние може да се избере шпедиција во зависност од вашиот превозот цена не е вашиот избор.Назад со 3 M лепило Примена : 1.LED Количина : 60leds / m, 0. Па, се надеваме, не оставајќи никаква негативна или неутрална повратни информации, бидејќи на долг време на превозот.Големина на : (0.5/1/2 метар. Континуирана должина, преполна со 0.Идеален за декорација на градење на контурите, пејсажи осветлување, забава теми, 2.Ние ќе Брод вашата Нарачка Од Времето, Но Датумот на Породување е само зависи од Превозот Метод со Кој ќе го изберете! Ако ви треба објектот итно, pls контактирајте со нас да се надополни на превозот услуга на други шпедиција со плаќање дополнителна надградба на такси.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
RGB 50CM, RGB 1M, RGB 2M
Wattage:
IP65 Waterproof
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Бренд:
ОСТАР
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC
LED Чип Модел:
SMD5050
Број На Модел На:
R-2006
Лента тип:
SMD
Боја Temp(К):
3000-6500K
Led Диоди Број/M:
60 компјутери
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
ADAINA
Просечен Живот (часот):
50000H
Спецификации (монистра светлина / m):
60 компјутери
Напон:
5V

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Шарени Прекрасни Led Лента Неонски Роденден Тема Очила Свадба Атрактивни ЕЛ Ладна Светлина Маскарада DC3V

Нови Пристигнување Шарени Прекрасни Led Лента Неонски Роденден Тема Очила Свадба Атрактивни ЕЛ Ладна Св

DEN 543.00 631.68