• Новак
1m 220V IP65 Водоотпорен Led лента со ЕУ Моќ Приклучок за слободни 3014 SMD 120 Led диоди/М бела, Топло Бела отворено внатрешна декорација

1m 220V IP65 Водоотпорен Led лента со ЕУ Моќ Приклучок за слободни 3014 SMD 120 Led диоди/М бела, Топло Бела отворено внатрешна

DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Ладна Бела, Топло Бела
Wattage:
1m with 1pcs EU Plug, 2m with 1pcs EU Plug, 4m with 1pcs EU Plug, 6m with 1pcs EU Plug, 8m with 1pcs EU Plug
Тип На Објект:
Лента
Напон:
220V
Број На Модел На:
3014
LED Чип Бренд:
Epistar
сертификација:
ДСА,VDE,RoHS,CE
LED Чип Модел:
SMD3014
Led Диоди Број/M:
120
Водоотпорен:
Yes
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
Бренд Име:
foroureyes
Лента тип:
Круг 2-жица
Повод:
дневна соба
Енергија:
Секогаш На
Просечен Живот (часот):
15000
Боја Temp(К):
2700~6500K
Извор На Енергија:
AC
Спецификации (монистра светлина / m):
120
Материјал:
ПВЦ+Бакар
Водоотпорен:
IP67

Комплементите на стоката

10-50 Метри/Пакет, 1m по парче предводена од алуминиумски профил тенок 1m со млечниот дифузна или избриши маска за led ленти

Овие трошоци се на купувачот одговорност Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезон�

DEN 3888.00 4136.16

5M Флексибилни LED Светло Парчиња SMD 5050 Водоотпорен RGBW Смарт Домашна Wi-Fi Led Лента светла Боја-промена на Насловна Страна

0 или Андроид 4 По лесен за инсталација и прилагодувања, можете да го користите вашиот Телефон (IOS 6.Тоа мо�

DEN 2369.00 3290.40