• Новак
5V USB LED Лента 5050 RGB Fita Де во ЖИВО Позадина Осветлување 60LEDs/m со 24Key Контролер 50cm/1m/2м/3м/4m/5m

5V USB LED Лента 5050 RGB Fita Де во ЖИВО Позадина Осветлување 60LEDs/m со 24Key Контролер 50cm/1m/2м/3м/4m/5m

DEN 234.24
DEN 216.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : бидејќи превозот reasn,контролата е не вклучувајќи го battary,ве молиме одете на локалниот пазар да купат

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Не Водоотпорен RGB
боја:
50cm, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
VUAN
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Напон:
5v
Спецификации (монистра светлина / m):
60

Комплементите на стоката