• Новак
Бесплатен Превозот 2м/еез 50m/многу Тенок Големина Канал LED Лента Aluminumprofile со Капак и на Крајот Капи за LED Лента на Светлина,LED Светло

Бесплатен Превозот 2м/еез 50m/многу Тенок Големина Канал LED Лента Aluminumprofile со Капак и на Крајот Капи за LED Лента на

DEN 8780.64

Достапност
Производот е достапен

6mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 2pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
led алуминиумски профил за led лента- предност
а. Алуминиум LED профил Одлична топлина дисперзија
в. LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели/таванот и ѕидот светилка
led алуминиумски профил- Пакување и испорака
Пакет : Спакуван во картонска со ПЕП внимателно. Алуминиум LED профил - -Прави flex лента повеќе домот
г. Алуминиум LED профил Наменети за флексибилни и тешко led ленти
б.
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас. Алуминиум LED профил - - Спакувани со EPE во тетрапак внимателно


led алуминиумски профил - На pplication
а. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите/складирање/кат)
в. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да продавници полица LED осветлување
г. LED Алуминиумски Профил може да се примени на изложбата кабина LED осветлување
с. LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна/office)
б. LED Алуминиумски Профил може да се примени на топлина мијалник и физичка заштита на Led диоди
г.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

Декларирани спецификации

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
3 години
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
yl1609
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Ширина:
1.6cm
Употреба:
Индустриски
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот нови пристигнување 2м/еез алуминиумски профил со капак и на крајот капи и клипови за LED Лента на Светлина

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X14.4mm X14.4mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени

DEN 9936.00

10 X 1M Групи/Многу U тип Елоксирани LED лента светлина алуминиум 10cm и вдлабнати алуминиумска лента плафон за бесење или pendant

Ние ќе ви одговори на вашите прашања, во рок од 24 часа ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите п

DEN 4585.00 4826.88

10 X 1M Групи/Многу У стил алуминиумски канал за led лента осветлување и Led ленти алу профил за вдлабнати ѕиден или тавански

10 X 1 M Групи / Многу У стил алуминиумски канал за led лента осветлување и Led ленти алу профил за вдлабнати ѕи

DEN 4072.00 4285.92