• Новак
Бесплатен Превозот Топла Продажба 2м/еез 100/многу Алуминиумски Профил со млечно или избришете ги Покрие и на Крајот Капи и клипови за LED Ленти Куќа

Бесплатен Превозот Топла Продажба 2м/еез 100/многу Алуминиумски Профил со млечно или избришете ги Покрие и на Крајот Капи и клипови

DEN 17512.80

Достапност
Производот е достапен


Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас. LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна/office)
б.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.
led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X18mm X15mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
led алуминиумски профил за led лента- предност
а. Алуминиум LED профил Додатоци се добро пошегува и заврши
e. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да продавници полица LED осветлување
г. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите/складирање/кат)
в. LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели/таванот и ѕидот светилка
led алуминиумски профил- Пакување и испорака
Пакет : Спакуван во картонска со ПЕП внимателно. Алуминиум LED профил Одлична топлина дисперзија
в. Алуминиум LED профил - - Спакувани со EPE во тетрапак внимателноled алуминиумски профил - На pplication
а. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да се независни LED светилка за во работилница
e. LED Алуминиумски Профил може да се примени на топлина мијалник и физичка заштита на Led диоди
г.

Декларирани спецификации

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
3 години
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
yl1815
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Ширина:
1.8cm
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Комплементите на стоката

10 X 1M Групи/Многу У стил алуминиумски канал за led лента осветлување и Led ленти алу профил за вдлабнати ѕиден или тавански

10 X 1 M Групи / Многу У стил алуминиумски канал за led лента осветлување и Led ленти алу профил за вдлабнати ѕи

DEN 4072.00 4285.92

10 X 1M Групи/Многу U тип Елоксирани LED лента светлина алуминиум 10cm и вдлабнати алуминиумска лента плафон за бесење или pendant

Ние ќе ви одговори на вашите прашања, во рок од 24 часа ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите п�

DEN 4585.00 4826.88

Бесплатен Превозот 2м/еез 30pcs/многу led лента светлина тела led лента алуминиумски профил умре фрлија алуминиум led лента светлина

Алуминиум LED профил Одлична топлина дисперзијав LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотел

DEN 16598.40