• Новак
Нова за SONY vaio Одговара SVF152C26L SVF15218CXW svf15215CDW SVF1521DCXW лаптоп со LCD екран шарки L & R поставување одговара екран осетлив на допир модел

Нова за SONY vaio Одговара SVF152C26L SVF15218CXW svf15215CDW SVF1521DCXW лаптоп со LCD екран шарки L & R поставување одговара

DEN 1012.80
DEN 962.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
Fo r SONY Vaio Одговара SVF152 C26 L SVF15218 CXW svf15215 CDW SVF1521 DCXW серија лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
LCD Шарки,LCD Шарки
Компатибилен Бренд:
За sony
Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
SVF152C26L SVF15218CXW svf15215CDW SVF1521DCXW
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
Одделение:
Еден Пар

Комплементите на стоката