• Новак
Евтини Windows Пос 15 инчен Вистината Рамен Екран на Допир за Наплата Машина Сите во Еден ПОС Ресторан каса

Евтини Windows Пос 15 инчен Вистината Рамен Екран на Допир за Наплата Машина Сите во Еден ПОС Ресторан каса

DEN 14784.00
DEN 14045.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

0)* 4
Audio out*12*Внатрешен Звучник(опција)
МИКРОФОН ВО*1
Од 0 до 40 степен centigrade
Температура на чување
-20 до 60 степен centigrade
Потрошувачка На Енергија
35 W(max)
За усогласеност
FCC Класа А/е ознаката CE/LVD/CCC
Пакување димензии/ Тежина
4pcs/картон/60x44x45cm/22.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.
Примена : Ресторан храна/снек продавница Чај леб пекарница
Чевли и Облека продавница
Погодност продавница магазин
Супермаркет
Модел
POS11618 P
Факултативна Боја
Бела
Главниот Одбор
Интер Процесор
ПРОЦЕСОРОТ J1900 quad core 2.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.0 G
Чипсет
J1900 quad core 2.ако не и ние ќе напишам по случаен избор.Евтини Windows Пос 15 инчен Вистината Рамен Екран на Допир за Наплата Машина Сите во Еден ПОС Ресторан каса
СОВЕТ : Овој модел не се вклучени клиентите се прикаже и читач на картички.оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, бар-код скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ComPOSxb
Почетен Датум:
До 2015
Сооднос На Контрастот:
500
Време На Одговор:
8ms
Функција:
USB Порта,на Екранот на Допир
Панел Тип:
TFT
Големина На Екранот:
15
Вградениот Звучник:
No
Вертикален Агол На Гледање:
170°
Екран Тип:
LCD
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Резолуција:
1024 x 768
Број На Модел На:
POS1618P
Интерфејс Тип:
USB
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Осветленоста:
350cd/m
Пиксели Теренот:
0.276 mm
Големина:
5 inch TFT LCD
ПРОЦЕСОРОТ:
J1900 Quad core 2.0 GHz
Меморија Поддршка :
2GB(до 4GB)
хард возачот:
SATA SSD 32GB
OS:
windows 7 тест верзија
опции:
Читач на картички,клиент dosplay
Интерфејс:
VGA+USB+RS232+PS2+LAN

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот 15 Инчен Точка на Продажба На Сите Во Еден ПОС Терминал/ПОС Системот/Допир Пос Системот Терминал POS2120

оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.0)*4 Audio out*12*Внатрешен Звучник(опција) МИКРОФОН В

DEN 18194.00 19152.00

Ресторан Пос Машина Нов Дизајн 15 LCD Екран на Допир каса За Европа на Пазарот на Чиста Екран ЕП Систем Бесплатен Превозот

оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.Како професионален ПОС хардвер решение произв

DEN 20976.00 22080.00

екран на допир за пос системот каса сите во еден компјутер со 80 мм печатач Мало / супермаркет /ресторан парични приемот

Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни инфор

DEN 24563.00 25855.20

Најновите каса 15Допир на продажбата на терминал продажба на екранот на допир, сите во еден пос системот со систем windows7 допир

СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС т

DEN 19296.00 20311.20

Новиот Модел 15.6 Инчен Капацитивни Екран На Допир За Сите Во Еден Благајната Се Регистрирате За Супермаркет И Ресторан

6 К гш Оперативен Систем Windows7 бета верзија(стандардно) / Windows10 бета верзија адаптер 110240 V / 5060 HZ AC, Текст DC12 /

DEN 17784.00 18720.00