• Новак
Комерцијални пос системот ресторан опрема Resistive Touch Screen 15 Инчен TFT LED Сите Во Еден КОМПЈУТЕР

Комерцијални пос системот ресторан опрема Resistive Touch Screen 15 Инчен TFT LED Сите Во Еден КОМПЈУТЕР

DEN 23040.00
DEN 21888.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, бар-код скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн.ако не и ние ќе напишам по случаен избор.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.0 G
Меморија Поддршка
DDRIII 1066/1333*1 2 GB(до 4 GB)
Хард Возачот
SSD 32 GB (стандардно)
LED панел Големина
15 инчен TFT LED
Осветленоста
350cd/м2
Резолуција
1024*768(max)
Екран На Допир
5 wire resistive touch screen
Агол На Гледање
Хоризонтот : 150; Вертикална : 140
I/O портот
1* копчето
PS2 глувчето*1;PS2key одбор*1
Сериски*4 DB9 машки
Паралелно : 1*DB25 Паралелни порт
VGA(15 Pin D-sub)*1
LAN : RJ-45*1
USB(2.оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер.потоа да се јавите на испорача канцеларија за да се справи со.0)*6
Audio out*1 2*Внатрешен Звучник(опција)
МИКРОФОН ВО*1
Под екранот
10 инчен LED мониторот
LED панел Големина 10inch
Resoulution 800*600
VGA влез и DC 12 V влез
Температурата на работа
Од 0 до 40
Температура на чување
-20 до 60
За усогласеност
FCC Класа А/е ознаката CE/LVD/CCC
Пакување димензии/ Тежина
440*270*425mm / 8 Килограми
Оперативен Систем
Windows XP Professional/ XP Вградени,WEPOS,Linux
Адаптер
110-240 V/50-60 HZ AC, Текст DC12/5 A надвор стави
.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ComPOSxb
Број На Модел На:
POS2119D
Почетен Датум:
До 2015
Сооднос На Контрастот:
500
Време На Одговор:
8ms
Функција:
USB Порта,на Екранот на Допир
Панел Тип:
TFT
Големина На Екранот:
15
Вградениот Звучник:
No
Вертикален Агол На Гледање:
170°
Екран Тип:
LCD
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Резолуција:
1024 x 768
Интерфејс Тип:
USB
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Осветленоста:
350cd/m
Пиксели Теренот:
0.276 mm
Големина:
15 inch TFT LCD Touch Screen Monitor
ПРОЦЕСОРОТ:
J1900 quad core 2.0 G
Капацитетот На Меморијата:
2 GB
Хард Диск Капацитет:
SSD 32 GB
Втор Екран:
12 Инчен Нема Екран На Допир Функција

Комплементите на стоката

Најновите каса 15Допир на продажбата на терминал продажба на екранот на допир, сите во еден пос системот со систем windows7 допир

СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС т

DEN 19296.00 20311.20

Бесплатен превозот 15 Инчен Точка на Продажба На Сите Во Еден ПОС Терминал/ПОС Системот/Допир Пос Системот Терминал POS2120

оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.0)*4 Audio out*12*Внатрешен Звучник(опција) МИКРОФОН В

DEN 18194.00 19152.00

Бесплатен Превозот 15 Инчен Вистината Таблета Систем Кој Мало ПОС Софтвер Точка на Продажба На Еп За Ресторан И Е-продавница

Некое време некои превозот метод како DHL / ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дест

DEN 22572.00 23760.00

Ресторан ПОС Системот Со i3 Процесор Со 15 Инчен Екран на Допир за Следење Со 15 Инчен Дисплеј Со Вграден Читач на картички

0)*6Audio out*12*Внатрешен Звучник(опција), МИКРОФОН ВО*1Температурата на работа0℃ до 40℃Температура на чување20

DEN 24122.00 25392.00

Новиот Модел 15.6 Инчен Капацитивни Екран На Допир За Сите Во Еден Благајната Се Регистрирате За Супермаркет И Ресторан

6 К гш Оперативен Систем Windows7 бета верзија(стандардно) / Windows10 бета верзија адаптер 110240 V / 5060 HZ AC, Текст DC12 /

DEN 17784.00 18720.00