• Новак
19 инчи широка led мониторот 1440*900 bigh големина следи со AV/BNC/VGA/HDMI/USB интерфејс

19 инчи широка led мониторот 1440*900 bigh големина следи со AV/BNC/VGA/HDMI/USB интерфејс

DEN 6096.00

Достапност
Производот е достапен

19 инчи широка led мониторот 1440*900 bigh големина следи со AV/BNC/VGA/HDMI/USB интерфејс
Спецификациите на 19 Inch 16 : 10 LCD Монитор Број на Модел на H1916 Екран Размер 16 : 10 Резолуција 1440*900 Контраст 500 : 1 Светлината 450cd/м2 Време на Одговор од 8ms Поддршка Бои 16.7 M Фреквенција(H/V) 30~80 KHz/30-75 KHz Осветлување LED светлото Интерфејс AV/BNC/HDMI/USB/VGA Работа Темп -20-60°C Операција RH 20%-80% Јазик
Македонски,Поедноставен Кинески,Традиционален
Кинески,Француски,Италијански,Германски,
Шпански,руски Боја системот PAL/ NTSC се Следи Големината 452x298x50mm Активната Област/Display Област 41*25.8 CM Работа потрошувачка на енергија 15 W Plug АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни Материјал Plactic Пакет Стандардна Картонска Кутија
Производ Прегледи
Пакување & Испорака
Примена
Фабриката Се Покаже

Декларирани спецификации

Почетен Датум:
До 2015
Сооднос На Контрастот:
500
Резолуција:
1440 x 900
Време На Одговор:
8ms
Големина На Екранот:
19
Функција:
USB порта
Панел Тип:
TFT
Вградениот Звучник:
No
Екран Тип:
LCD
Приказ На Односот На:
16
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Примена:
Десктоп
Осветленоста:
450cd/m
Интерфејс Тип:
HDMI
Вертикален Агол На Гледање:
160°
Број На Модел На:
H1916
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Сооднос На Контрастот:
500
Име на производ:
19 инчи 16
Резолуција:
1440*900
Интерфејс Тип:
HDMI/VGA/BNC/USB/AV
Време На Одговор:
8ms
Сооднос На Контрастот:
500;1
Приказ На Односот На:
16
Осветленоста:
450cd/m
агол на гледање:
80/80/80/80
Приклучете:
АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

Ресторан Пос Машина Нов Дизајн 15 LCD Екран на Допир каса За Европа на Пазарот на Чиста Екран ЕП Систем Бесплатен Превозот

оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.Како професионален ПОС хардвер решение произв

DEN 20976.00 22080.00

Новиот Модел 15.6 Инчен Капацитивни Екран На Допир За Сите Во Еден Благајната Се Регистрирате За Супермаркет И Ресторан

6 К гш Оперативен Систем Windows7 бета верзија(стандардно) / Windows10 бета верзија адаптер 110240 V / 5060 HZ AC, Текст DC12 /

DEN 17784.00 18720.00