• Новак
Латинска Танц Здолниште За Девојки 2017 Нови Деца Румба Самба Конкуренција Танцување Облека Со Висок Квалитет Tassel Латинска Фустан

Латинска Танц Здолниште За Девојки 2017 Нови Деца Румба Самба Конкуренција Танцување Облека Со Висок Квалитет Tassel Латинска

DEN 6239.52
DEN 4992.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да се биде внимателен за да се потврди големината пред да нарачате!
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има малку разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистински точка 1. Добредојде за долго време бизнис ако имате дизајн нацрт-ние, исто така, може да се направи од вашиот дизајн нацрт. Ние ќе го направи за вас, како и вашиот requirment. Топла продажба точка можеби привремено надвор од акциите, но ние ќе брод во рок од 5 дена. Предмети може да се испраќаат од страна на Кина Пост, Сингапур Пост, EMS, DHL, UPS-от и Fed Ex. Вие само може да се испрати до нас. За овој фустан ние може да обезбеди слободни сопствени направени големина ,Ако треба сопствени направени,ве Молиме оставете порака за да обезбеди висина,тежина,биста,половината,колковите, Нашата служба за корисници ќе ви помогне да се справи со Нашето производство време е 7-10 дена,ве Молиме да ми кажете на вашата употреба на време,Ние може да се според вас време да се направи приоритет за вас. Но, Русија и Бразил ќе трае над 30 дена како и за локалните обичаи проверка на одложување. Предмети се испраќаат од страна на хонг конг Пост и Сингапур Пост, да стигнете до повеќето земји во рамките 15-25 дена. Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по уплатата избришани. Сите доаѓаат со следење на број. Ве чини околу 20-35 дена да се добие објект преку Кина Пост.Танц Тип : латинска Румба Chacha Самба Конкуренција Танцување Носат Ние сме фабриката. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Латински јазик
Тип на производ :
танц облечи
Материјал :
Lycra Tassel
Боја :
Црвена сина, црна, бела или слободни сопствени направени
Пол :
ДевојкиДеца
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
6-17 години Девојки
Погоден Висина:
110cm,120cm,130cm,140cm
Кориснички :
Yes
Превозот :
Бесплатен превозот

Комплементите на стоката

Латинска Танц Облечи Жени, Девојки/Дама Ча Ча/Румба/Самба/Танго/Ballroom Танцува Здолниште Vestido Де Baile Латино Возрасни/Деца

У : во Градите : 7080см Половината : 5065cm Тежина : 37.5 KG Heigh 135150cm L : Градите : 8090cm Половината : 6075см Тежина : 42.552.5 KG

DEN 1326.00 1560.00

фудбалскиот латино фустан за девојки латинска танц костим vestido секси латино танц фустани за продажба конкуренција танц носии

Answer : ___________________________ Note : 1.Дел од неа се облекуваат да се прифати обичај, Страница со детали или насловите

DEN 1367.00 1518.24

со кратки ракави жените латинска Танц Фустан модерен танц јакна националниот стандард на танц возрасни пракса танц облека лето

единица : cm​големинаврвотдолжина на градите половината хип линијаздолништедолжина високи S 50 7881 5662 8285

DEN 500.16

Нов стил латинска танц носии високи секси чипка долги ракави латинска танц облечи за жени / девојки латинска танц фустани S-4XL

За латинска танц облечи : Ткаенини : чипка Големина : S,M,L,XL,XXL,3xl,4xl (фустан може да бидат слободни да нарача

DEN 2682.24

Дете Дете Децата Латинска Танц Облечи За Девојки Самба Фаза Фустан За Танцување Девојка Се Облекуваат Латинска Dancewear Перформанси

Драг Пријател : Ве молиме Изберете Големина Според Вашето Дете Висина, Големина Дете Висина Дете Висина,

DEN 911.04

НОВИ Румба Издржи Chacha латинска Танц Фустан,танго фудбалскиот самба танц фустан, латинска танц носат , ча-ча ,Сончоглед Танц

Патент во задниот дел Ткаенини : Голема количина водат Lycra(горниот дел на телото)+Organza / корејски свила (зд

DEN 9504.00

бела tassel жените латинска фустан Латина танц облечи жените танц облечи самба секси румба костими латинска фудбалскиот фустан

Поштенски и ракување такса не се враќа.Барањето мора да се направи преку email во рок од 3 дена по приемот...

DEN 4525.00 5261.76

Нови Девојки латинска Здолниште Фудбалскиот/Танго/Румба Танцување Здолниште Жените Ballroom Танцува Здолниште Плоштадот Танц

Единица : cm Здолниште должина Половината ХипSМ41416072667672887690 L 41 6680 8298 XL 42 748488104 Совети : Има exsists 13cm мерење на

DEN 960.00

Нови девојки tassel латинска танц облечи деца сината/црвената sequined танго/румба костими танц пракса фустан конкуренцијата

Поштенски и ракување такса не се враќа Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите н

DEN 1164.00 1225.92

Модерниот Танц Перформанси Фустан Националниот Стандард На Конкуренцијата Танц Облека Кратко Sleeve Модерен Танц Валцер Пракса

Големина на табелата(cm)ГолеминаБистаПоловинатаДолжина на врвДолжина на здолништеВисинаТежинаМ788860100559

DEN 476.00 768.00

Нови Црвено Црн Половина Ракав Латинска Танц Облечи Деца Девојки Фудбалскиот/Танго Дополнителните Танц Носии Мрежа Половината

Големина Информации : На возраст во големината на табелата се само за референца!Големини се, главно, спо

DEN 986.00 1146.72

Кристал Обичај Дете Гимнастика Конкуренција Се Облекуваат Убава Нов Бренд Мода Фустани За Уметничко Лизгање Конкуренција G2834

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани

DEN 20976.00 22079.52

Мода Девојки латинска Танц Облечи краток Ракав Ballroom Танцување дете Фустан Латина Tassel Фудбалскиот Румба Костими Танго Облека

Тип на производ : девојки латинска танц Материјал : полиестер / spandex Возрасна Група : девојки Функција : Ан

DEN 1113.00 1171.20