• Новак
2018 Нови Пристигнување латинска Фудбалскиот Фустани Поставите Жените Танц Здолниште Дама Ballroom Танцување Фустани Конкуренција Ча ча/Румба/Танго Здолниште

2018 Нови Пристигнување латинска Фудбалскиот Фустани Поставите Жените Танц Здолниште Дама Ballroom Танцување Фустани Конкуренција

DEN 3264.96
DEN 3102.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. Повратни информации : 1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Враќање Политики : 1.Аукција објектот не се враќа. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Превозот : 1. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Viscose,Полиестер
Број На Модел На:
EY901
Танц Стил:
Латински јазик
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL

Комплементите на стоката

Латинска танц костим високи секси Злато tassel Ракави латинска латинска танц облечи жените латинска танц натпревар фустани 4

Големина M : Биста 7292 CM, половината : 6686 CM Хип : 7696 CM тежина : 4050 KG Големина L : Биста на 7696 CM, половината : 7494 CM

DEN 1204.00 1416.00

со кратки ракави жените латинска Танц Фустан модерен танц јакна националниот стандард на танц возрасни пракса танц облека лето

единица : cm​големинаврвотдолжина на градите половината хип линијаздолништедолжина високи S 50 7881 5662 8285

DEN 500.16

Кристал Обичај Дете Гимнастика Конкуренција Се Облекуваат Убава Нов Бренд Мода Фустани За Уметничко Лизгање Конкуренција G2834

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани

DEN 20976.00 22079.52

Латинска Танц Здолниште За Девојки 2017 Нови Деца Румба Самба Конкуренција Танцување Облека Со Висок Квалитет Tassel Латинска

Ве молиме да се биде внимателен за да се потврди големината пред да нарачате!Ве молиме да се потсети дек

DEN 4992.00 6239.52

Мода Девојки латинска Танц Облечи краток Ракав Ballroom Танцување дете Фустан Латина Tassel Фудбалскиот Румба Костими Танго Облека

Тип на производ : девојки латинска танц Материјал : полиестер / spandex Возрасна Група : девојки Функција : Ан

DEN 1113.00 1171.20

Нови Црвено Црн Половина Ракав Латинска Танц Облечи Деца Девојки Фудбалскиот/Танго Дополнителните Танц Носии Мрежа Половината

Големина Информации : На возраст во големината на табелата се само за референца!Големини се, главно, спо

DEN 986.00 1146.72

Фаза црвена розова skyblue тантела мода румба латинска танц облечи танго самба конкуренција 110-160cm професионални девојка дете

S носии е погодна за девојка со висина 110cmМ На костими е погодна за девојка со висина 120cmL На костими е пог

DEN 957.00 1007.52

бела tassel жените латинска фустан Латина танц облечи жените танц облечи самба секси румба костими латинска фудбалскиот фустан

Поштенски и ракување такса не се враќа.Барањето мора да се направи преку email во рок од 3 дена по приемот...

DEN 4525.00 5261.76