• Новак
компјутер гласник торба mens торба за лаптоп голем капацитет училиште торба женска торба за dell/ hp/ леново/ asus 15.6 17 17.3

компјутер гласник торба mens торба за лаптоп голем капацитет училиште торба женска торба за dell/ hp/ леново/ asus 15.6 17 17.3

DEN 1343.52

Достапност
Производот е достапен


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.поради разликата помеѓу секоја земја царинење време,па така ,времето што стоката пристигна е, исто така, различни.
За Повратни Информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се разбира,ако сакате на било кој друг брод тип, pls оставете порака за да ни кажете,ние ќе ја пратите пратката од страна на вашиот брод начин. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Декларирани спецификации

Големина:
13 inch, 15 inch, 17 inch
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
huado
Тип:
Лаптоп Гласник
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Fasion
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Стил:
Рамо Кеси
Материјал:
Полиестер
tyle:
Гласник Торба
со компјутер оддел:
Yes
со рамо, рака:
Yes
со страна џеб :
Yes

Комплементите на стоката

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за 8 инчен Teclast X80HD TI Таблет КОМПЈУТЕР

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за 8 инчен Teclas

DEN 1176.00 1237.92