• Новак
Жените Ранец Женски Геометриски Plaid Sequin Женски Ранци За тинејџерки Bagpack Drawstring Торба компјутер торба

Жените Ранец Женски Геометриски Plaid Sequin Женски Ранци За тинејџерки Bagpack Drawstring Торба компјутер торба

DEN 1391.52
DEN 1322.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
35x15x29cm
Пакет:
Yes
Стил:
Ранци
Тип:
Лаптоп Ранец
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HHD-GЈ
Број На Модел На:
HHD-GЈ
Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Fasion
Шаблон Тип:
Геометриски
Применливи модели:
Сите големина
Големина:
35x15x29cm
Техника:
Крпеница

Комплементите на стоката