• Новак
Оригиналниот Лаптоп Батерии За L15L3A03 10.8 V 2200mAh

Оригиналниот Лаптоп Батерии За L15L3A03 10.8 V 2200mAh

DEN 2296.80
DEN 2136.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Компатибилен Дел Не.
L15 L3 A03
Компатибилен Лаптоп Модели :
L15 L3 A03
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Декларирани спецификации

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Капацитетот На Батеријата:
2001 - 2500 MAh
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Број На Модел На:
L15L3A03
Компатибилен Бренд:
Леново
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
207.60 x 53.03 x 20.25 mm
Тежина:
425.25g
Примена:
за lenovo
Напон:
10.8 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
2200MAH

Комплементите на стоката