• Новак
Заштита patellar појас движење patella коленото качување нога заштита на коленото дише кошарка чувари трговија на големо

Заштита patellar појас движење patella коленото качување нога заштита на коленото дише кошарка чувари трговија на големо

DEN 120.96
DEN 97.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Заштита patellar појас движење patella коленото качување нога заштита на коленото дише кошарка чувари трговија на големо
Магнетни коленото поддршка во оваа магнетен neoprene коленото поддршка, има 10 компјутери на 18×5 мм (сите 500 Гаус силна) магнети посеано во за ублажување на болката предизвикана од sprains, видови, ревматолошки симптоми и оток.
На коленото, поддршка има отвор во предниот што го прави полесно да се движат.
Квалитетот Neoprene материјал, quilted и поместена.
Прилагодлив За Прицврстување На
Магнетна терапија е 100% природен третман.
Пакетот вклучува : 1 buc

Декларирани спецификации

Материјал:
Памук Предиво
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
0271
Бренд Име:
Hewolf

Комплементите на стоката

Nasinaya уметничко Лизгање Чевли Покрие Сомот за Деца Возрасни Заштитна Ролери Скејт игри со авијација Додатоци сјајна Rhinestones

започнетекрајотТемна боја е малку исчезнат.Ве молиме да се мијат пред употреба.Овој производ е само за �

DEN 369.00 527.52

1 Пар CAMEWIN Бренд Лактот Поддршка Заштитник Спречи Повреда, Артритис Високо Еластична Топло Подлога Спортски Отворено Лактот

Руски Пријатели : ве Молиме оставете го вашиот англиски Полно Име (Вашето име + Татко името + презиме )Вис�

DEN 769.44

FishSunDay Тенис и Голф Лактот Поддршка Подготвуваат Рака Бенд Надлактицата Заштита Тетива заштитник Прилагодливи Капка превозот

Fish Sun Day Тенис и Голф Лактот Поддршка Подготвуваат Рака Бенд Надлактицата Заштита Тетива заштитник Прил�

DEN 172.00 239.52

1 Пар Лактот се Подготвуваат за Компресија Поддршка Ракави со Прилагодливи Рака за Кревање Артритис Одбојка Тенис Лактот Подлога

Боја : црна,црвена Материјали : Најлон, Полиестер, Големина : S, M, L, XL Професионална Одделение Материјал : Н

DEN 408.00 543.36

Возрасни Деца Велосипедизам Ролери, Скијање Скејтборд Коленото, Лактот Коленото Зглоб Chilren Мажи Жени Безбедност Заштитна Отворено

Возрасни и Деца skiiing скејт велосипедизам лактите и колената подлогаЗа вечера квалитет vers ion1 Материјал :

DEN 1082.00 1139.52

1PCS Еластична Коленото Поддршка Прилагоди Бамбус Јаглен Коленото Влошки се Подготвуваат Kneepad Одбојка Кошарка Безбедноста

1 PCS Еластична Коленото Поддршка Прилагоди Бамбус Јаглен Коленото Влошки се Подготвуваат Kneepad Одбојка К�

DEN 173.00 188.16

1 BUC Кошарка Коленото Влошки Возрасни Фудбал Коленото се Подготвуваат за Поддршка на Нога Ракав Коленото Заштитник Поддршка

Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратн

DEN 383.52

Нови Пристигнување 1pc Adjustbale Тенис Лактот Поддршка Guard Влошки играч на голф е на Рака Лактот Латерална Болка Синдром Epicondylitis

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

DEN 134.00 184.32

Гел Подготвуваат Кошарка Фудбал Коленото Влошки Спорт Подлога на Отворено 1pc Салата Мека Коленото Поддршка Саќе Сунѓерот Подлога

100% Сосема Нов и висок квалитетСпецифики : Материјал : Lycra / Sexangle сунѓерот / Силика гелБренд : AOLIKESБои : Црна,

DEN 173.00 237.12

1pair Кашмир топло коленото влошки унисекс задебелување Продолжување на коленото се подготвуваат Зима Еластичност Зимско Отворено

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

DEN 441.00 710.40

1PCS kneepad Прилагодливи Спортски Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Заврши коленото заштитник Влошки Ракав Patella Безбедност

1 PCS kneepad Прилагодливи Спортски Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Заврши коленото заштитник Влошки Ра

DEN 194.00 239.52

1PCS Кошарка Рака Лактот Влошки Салата Снимање Crashproof Рака Поддршка Лактот Заштитник Влошки Велосипедизам Флексибилни Компресија

1 PCS Кошарка Рака Лактот Влошки Салата Снимање Crashproof Рака Поддршка Лактот Заштитник Влошки Велосипедиза

DEN 239.52

2 ПАРЧИЊА Enhanced Саќе Компресија Kneepad Лактот забиваат во колената Заштитна Коленото Влошки Поддршка Кошаркарски Нога Коленото

започнетекрајот *За Објект : Име : 2 BUC Enhanced Саќе Компресија Kneepad Лактот забиваат во колената Бренд : 100% Ори

DEN 545.00 839.04

Kuangmi 1 пар Еластична коленото ракав Компресија Поддршка на Спортски Подготвуваат Одбојка Коленото Подлога Кошарка Заедничката

Нашата цел е задоволството на клиентите!ЗЕМЈАРаботни денови5101120213031404060RU15%62%19%4%0%НАС63%31%6%0%0%IL21%53%23%3%0%КП3%16%1

DEN 1003.00 1055.52

1 Пар Crossfit Лактот Заштитник Влошки Рака се Подготвуваат за Поддршка на Кошарка, Тенис Дише Ракав Ремени Спортски Соочи Обвива

1 Пар Crossfit Лактот Заштитник Влошки Рака се Подготвуваат за Поддршка на Кошарка, Тенис Дише Ракав Ремени �

DEN 295.00 461.28