• Новак
XITUO Кујнски нож 4pcs поставите Мулти Готвење Алатка нерѓосувачки челик Трајни готвач нож Јадење & Бар Единствен специјален дизајн нож сет

XITUO Кујнски нож 4pcs поставите Мулти Готвење Алатка нерѓосувачки челик Трајни готвач нож Јадење & Бар Единствен специјален

DEN 2688.00
DEN 1747.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

По превозот, ние ќе се обезбеди следење на број за да можете да ја пратите пратката. Кој ќе се избере според купувачот адреса и локалниот обичај регулатива. Најдолг готвач нож големина : Целосна должина : 335mm Нож должина : 20.3 мм Сечилото материјал : 5 Cr15 Mov Цврстина : 58 HRC Површина : песок светлина Рачка материјал челик + црна Вкупната тежина : 4 нож вкупно 915g (со пакување)
>> Што се информациите за вашата компанија? XITUO Трговија Компанија е основана во 2006 година и се наоѓа во Yangjiang Град, Кина. Ние ќе ви ја испратиме во рок од 2 дена, и со следење на број. 2) Ние брод на објекти надвор во рок од 1-2 дена од плаќањето се потврди со Ali Express, тоа може да биде продолжен правилно во празници.

Декларирани спецификации

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
Мулти Кујнски ножеви 4pcs сет
Бренд Име:
xituo
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нож Тип:
Кујнски ножеви 4pcs сет

Комплементите на стоката

Кујнски нож Нож Суши Sashimi Нож Дамаск риба режење Јапонски челик VG10 Абонос дрво се справи со Готвач нож слободни брод 3.1.1

Еден од нашите ножеви беше собрани од страна на списанието во САД.Дршката1 7) 180# Песок Експлозијата третм

DEN 11081.00 13680.00

2018 LD Сосема Нов Силен Кујнски Ножеви Shears Нерѓосувачки Челик Живина Риба, Пилешко Коска Ножици за Кујна во Светот Продавница

Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитет на Силна конструкција за едноставна, брза и ефикасна сече

DEN 2081.00 4080.00

Бесплатен Превозот BST Нерѓосувачки Челик рачно изработени Домаќинство Фалсификувани Кујна Сечење Нож Готвач Мултифункционален

детали за производотИме : Кујната Готвач Мултифункционален Сечење НожСечилото Материјал : 4 Cr13 Нерѓосув

DEN 1175.00 2176.32

Висок квалитет 8инчен Комунални Готвач Ножеви Имитација Дамаск челик Santoku кујнски Ножеви Остар Секира Режење Ножеви Подарок

Испрати во рок од 2 дена, со превозот на информации, најдобра услуга на клиентите да се грижитебесплатно

DEN 395.00 657.60

Апарати за домаќинство со висок хром нерѓосувачки челик ножеви голем бран шема боја дрвена рачка Јапонски 9-инчен готвач нож

Апарати за домаќинство со висок хром нерѓосувачки челик ножеви голем бран шема боја дрвена рачка Јапон�

DEN 684.00 1200.00

TUO Прибор за јадење B&W Серија 12 Инчен Сечење Нож Кујната Готвење Готвач Резба Остри Бела Намали Мет Црна Јапонски Нерѓосувачки

B&W СеријаЦрна е, упорност, бела е благодат B&W е севкупното коалицијата на црно и бело Со совршена комбина�

DEN 1918.00 7670.40

Чиста Рачно Изработени Јаглероден Челик Фалсификувани Кујна Сечење Нож За Сечење На Месо, Зеленчук Нож Западен Стил Готвач Готвење

детали за производотИме : Рачно Изработени Фалсификувани Готвач Сечење НожСечилото Материјал : Јаглеро

DEN 1693.00 3023.52

Чен Zhengqiang Фалсификувани Менгеме Челик Кујнски Апарати За Домаќинство Мултифункционален Зеленчук Нож Рачно Изработени Професионални

Детали за производот : Име : Фалсификувани Професионален Готвач НожСечилото Материјал : Јаглероден Чели

DEN 1783.00 3183.36

Huiwill висок квалитет Јапонски VG10 Дамаск од не 'рѓосувачки челик 6кујна Комунални paring готвач нож кујна со Мозаик Занитвам

ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек сакаат ќе контактирајте со нас frirstly, тогаш ние ќе се разб�

DEN 1382.00 3215.04

HUIWILL Бренд Супер Квалитет 10 од нерѓосувачки челик Кујнски Професионален Готвач Нож Јапонски Нож за Зеленчук Сечење Нож

Треба да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавен�

DEN 1291.00 1871.04