• Новак
HNGCHOIGE Туш Вртливата Главата Адаптер за Заштеда на Вода Допрете Конектор Diffuser Тапа Млазницата APR20_30

HNGCHOIGE Туш Вртливата Главата Адаптер за Заштеда на Вода Допрете Конектор Diffuser Тапа Млазницата APR20_30

DEN 173.28
DEN 94.00 -46 %

Достапност
Производот е достапен

360°на ротација : Вода лесно може да го покрива целото потоне,никогаш не се грижите за чистење на потоне во студена зима. Одговара на сите стандардни чешми со M22 надворешни нишка и внатрешната нишка M24 - заптивка вклучени штедење енергија : заштеда на Вода 30%~70% (во споредба со стандардот bubbler) Зголемување на притисокот на водата : Спречување на вода течеше, и воздухот се меша со вода е добра,водата се чувствува мека,подобрени вода импулс,чистење повеќе погодно. : 24mm Материјали : Cuprum+ABS+ ' Рѓосувачки Челик Боја : Sliver Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Хуманизирано дизајн, лесно да го инсталирате Здравје, лесен за чистење : Вода bubbler содржи филтер, можат да бидат во леснотијата употреба Спецификација : Адаптер надворешниот кол. 2 Положба на Главата со извлекување на хром позлатен главата, нежна aerator спреј станува моќен авион. Со парична казна, изградена-во нечистотија цедилка доловува песок и нечистотија честички. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. : 22mm Адаптер за внатрешна кол. Оваа единица произведува шампањ ефект проток кој го негира било поздравниот назад во базенот во исто време зголемување на мокрење способности и перформанси. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Заштеда на Вода Допрете со адаптер
.Да се исчисти, едноставно отстранување на цедилка и исплакнете го под вода.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на 360 степени вртливата Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации.

Декларирани спецификации

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Распрскувачи
Број На Модел На:
Заштеда на вода Допрете со адаптер
Адаптер надворешниот кол:
22mm
Адаптер за внатрешна кол:
24mm
Материјали:
cuprum+abs+нерѓосувачки челик
боја:
sliver
штедење енергија:
Заштеда на вода 30%~70% (во споредба со стандардот bubbler)

Комплементите на стоката

Уметноста бакар бања двојно крпа барови рек злато, Европски антички месинг крпа барови, Ѕид тоалет виси крпа рек полица гроздобер

Уметноста бакар бања двојно крпа барови рек злато, Европски антички месинг крпа барови, Ѕид тоалет виси

DEN 1726.00 2538.24

Нерѓосувачки челик сад слив Течен сапун фармацевт, Кујнски мијалник течен сапун фармацевт, Хотел миење на рацете течни шише бања

Нерѓосувачки челик сад слив Течен сапун фармацевт, Кујнски мијалник течен сапун фармацевт, Хотел миење

DEN 652.00 959.52

Античкиот алуминиумски ѕиден плоштадот чување на носителите на полица, Европската кујна рициново полица полици, Ретро стапчиња

Античкиот алуминиумски ѕиден плоштадот чување на носителите на полица, Европската кујна рициново поли

DEN 1251.00 2156.64

304 од не ' рѓосувачки челик агол вентил топла и ладна универзална задебелена хексагонална тапа тоалет бојлер една ладна посебен

ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,pls остави порака или да додадете некоја забелешка која

DEN 238.08

Бакар монтажа на вентил задебелена три агол вентил топла и ладна експлозија-доказ монтажа на вентил бојлер вода вентил за да

ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,pls остави порака или да додадете некоја забелешка која

DEN 227.52