• Новак
Производителите на месинг magnetically контролирани заклучување топката вентил месинг топката вентил magnetically контролира топката вентил

Производителите на месинг magnetically контролирани заклучување топката вентил месинг топката вентил magnetically контролира

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Vidric
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Тапа Spouts
Број На Модел На:
DN20 DN25 DN32
Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Тип (канал позиција):
Двонасочна
Улогата објект:
Вода
3C вентил категорија:
индустрија

Комплементите на стоката

Простор Алуминиум бања ѕид монтирани сапун јадења кутија, Европската сапун кутија рек гроздобер сапун јадења за туш злато позлатен

Алуминиум бања ѕид монтирани сапун јадења кутија нето, Европската сапун јадења за туш злато, Сапун кути

DEN 946.00 1391.52

Уметноста бакар бања двојно крпа барови рек злато, Европски антички месинг крпа барови, Ѕид тоалет виси крпа рек полица гроздобер

Уметноста бакар бања двојно крпа барови рек злато, Европски антички месинг крпа барови, Ѕид тоалет виси

DEN 1726.00 2538.24

Нерѓосувачки челик сад слив Течен сапун фармацевт, Кујнски мијалник течен сапун фармацевт, Хотел миење на рацете течни шише бања

Нерѓосувачки челик сад слив Течен сапун фармацевт, Кујнски мијалник течен сапун фармацевт, Хотел миење

DEN 652.00 959.52

35mm топла и ладна вода гајтанот ,рамни стапала вода-спасување обратна појас тезги три-фаза славина за вода за заштеда на гајтанот

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви бл

DEN 287.52

304 од не ' рѓосувачки челик агол вентил топла и ладна универзална задебелена хексагонална тапа тоалет бојлер една ладна посебен

ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,pls остави порака или да додадете некоја забелешка која

DEN 238.08

Фабриката места топла и ладна агол вентил на големо тоалет бојлер агол вентил карактер вентил на 304 нерѓосувачки челик triangula

ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,pls остави порака или да додадете некоја забелешка која

DEN 243.36