• Новак
22inch 55cm Bebe Раѓа бебиња Силикони Бебе Раѓа Кукли Насмеани Афроамериканец Црно Бебе Кукла Кадрава Коса Играчка Juguetes Подароци

22inch 55cm Bebe Раѓа бебиња Силикони Бебе Раѓа Кукли Насмеани Афроамериканец Црно Бебе Кукла Кадрава Коса Играчка Juguetes Подароци

DEN 5615.52
DEN 3818.00 -32 %

Достапност
Производот е достапен


22inch 55cm Bebe Раѓа бебиња Силикони Бебе Раѓа Кукли Насмеани Афроамериканец Црно Бебе Кукла Кадрава Коса Играчка Juguetes Подароци
Опис :
Големина на : 55 см
Тежина : 1.2 kg
Структура : главата и екстремитетите се увезуваат меки силиконски, телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да биде активен, можете да седат или лага; не стои, не може да се зборува; платно кукла тело не може во вода
Очи : Тајван високо-одделение акрилик око; очи не трепка
Коса : ставете перики
Облека : скроени според големината на кукли
Производот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната средина
Деталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Образовни,DIY Играчка
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли
Број На Модел На:
бебе-1073
Професии:
Принцезата
Тема:
Професии
Предупредување:
не мултифункционален
Димензии:
55cm
Форма:
прероди бебиња
Стил:
силикони во континуитет повторно се раѓа бебе кукли

Комплементите на стоката

22inch Силикони Бебе Раѓа Кукли Lifelike Принцеза Bonecas Играчки за Девојката Самовила Магија Бебиња Ангел Кукла Подароци Brinquedos

917198855999381 Повеќе парче парче парче парче парче парче парче парче22inch Силикони Бебе Раѓа Кукли Lifelike Принце

DEN 3876.00 4079.52

55cm 22 Инчен Раѓа Кукла Колекција на рачно изработени Реални Силикони Жив Бебе Кукла Принцеза Момче Девојка Партнер Божиќ Подароци

55cm 22 Инчен Раѓа Кукла Колекција на рачно изработени Реални Силикони Жив Бебе Кукла Принцеза Момче Девој

DEN 4554.72

22inch сите силикон бебе кукли прекрасна жив роден кукла играчка за девојчиња 57cm Целосна силикони кукли раѓа бебе момче кукли,

Големина : околу 57 cm Тежина : околу 1,5 кг Структура : Увезени силикони, се чувствуваат мека, не крпа тело ку

DEN 4726.00 6655.68

55cm со Полно Тело, Силикони Раѓа Бебе Кукла Играчки Новороденче Bebe Девојка Принцеза Раѓа Дете Кукли Дете Подарок Бања Играчки

55cm со Полно Тело, Силикони Раѓа Бебе Кукла Играчки Новороденче Bebe Девојка Принцеза Раѓа Дете Кукли Дете

DEN 4528.00 5327.52

Моден Деца Сирена Кукли, Играчки Пливање Луминисцентните Сирена Кукла Принцеза За Барби Кукли Bonecas Девојки Играчки За Роденденски

Ако сакате повеќе предмети,pls Кликнете , , , ,,Опис : Боја : Комбинација на бојаМатеријал : ПластикаФункција

DEN 700.00 1015.20

Нови Пристигнување Манекен Главата Со Коса 18 Човечка Коса Со Синтетички Влакна Обука Главата За Колеџ Фризерски Навивам Железо

Нови Пристигнување Манекен Главата Со Коса 18" Човечка Коса Со Синтетички Влакна Обука Главата За Колеџ �

DEN 2692.00 3738.72