• Новак
Квалитетот 20CM дебели кукла губење на топлина отпорни длабоко бран перики за blyth кукла 1/3 1/4 1/6 BJD рачно изработени дома декорација кукла е перики

Квалитетот 20CM дебели кукла губење на топлина отпорни длабоко бран перики за blyth кукла 1/3 1/4 1/6 BJD рачно изработени дома

DEN 166.08
DEN 144.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Читање пред да нарачате :
Големина : 25*100cm, Ние исто така имаат големина за 15cm должина, може да се провери тоа.
Одговараат за 1/3 1/4 bjd кукла
можете да изберете било која боја ви се допаѓа,
подолу купувачот повратни информации

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Форма:
1/4
Димензии:
25*100cm
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Перика
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
перика 012
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Предупредување:
за кукла употреба
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

30 компјутери триаголник Блистер Пекарница мус кифла сад Торта чување колачиња пакување Печење Cupcake корист пакување, кутии

30 компјутери триаголник Блистер Пекарница мус кифла сад Торта чување колачиња пакување Печење Cupcake кор

DEN 686.00 779.52

Американска Девојка Кукли Облека Multicolor Печатени долна Облека Кукла Облека од 18 инчи Кукла Пролет Фустан Додатоци 2 Бои

Состојба : Нова, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети)Нап

DEN 144.00 239.52

Diy Кукла Куќа Мебел минијатурни 3D Загатка Дрвени куклена куќа miniaturas Модел Кукли За Куќа Роденденски Подарок Играчки-Зелена

Превозот цена да се врати на предмети е на товар на купувачот.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање,

DEN 1291.20

4pcs/многу Чиста Прирачник Кукла Додатоци Плетени рачно изработени Џемпер Блузи Грб Фустан Облека За Барби Кукла Подароци За

4pcs / многу Чиста Прирачник Кукла Додатоци Плетени рачно изработени Џемпер Блузи Грб Фустан Облека За Ба

DEN 717.00 1103.04

50PCS/МНОГУ Големо Кукли Додатоци Кукла се Облекуваат Принцеза Висок Квалитет Луксузен Црвена Свадба се Облекуваат Кукла 1/6

Кукли Додатоци Кукла Се Облекуваат Принцеза Црвена Свадба Се Облекуваат Кукла 1 / 6Одговара за кукла 1 / 6(

DEN 16956.00

Најдобар подарок за децата,на Популарни 15 Бои Принцеза се Облекуваат Кукла Облека за 43cm Бебе Родено Zapf Кукла Облека и Додатоци

Сигурен квалитет увери!!!Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,WashablСамо кукла се ОБЛЕКУВА

DEN 192.00 239.52

2018 Нови Пристигнување Bjd Sd кукла Перика 1/3 Висока Температура Жица Долга Бела Брановидна BJD Супер Dollfile Коса Кукла Перика

Големина Детали : 1 / 3 : раководител circumference2224cm 1 / 4 : раководител circumference17.5 19.5 cmние само го продаде 1 / 3 1 / 4 п

DEN 986.00 1147.20

2 парчиња/многу Екранот Носителот Фустан Облека Gown Манекен Модел се Залагаме За Барби Кукла Детска Играчка Кукла Додаток

2 парчиња / многу Екранот Носителот Фустан Облека Gown Манекен Модел се Залагаме За Барби Кукла Детска Игр

DEN 201.00 287.04