• Новак
Памук Жените Секси Thongs G-string долен Веш Гаќи Кратко За Дами Т-назад,12pcs/Многу,86967

Памук Жените Секси Thongs G-string долен Веш Гаќи Кратко За Дами Т-назад,12pcs/Многу,86967

DEN 679.20
DEN 543.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.*** пакување : 12pcs/торба со различна боја и големина
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.1inches
XL : 25. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.60 32
max
(1/2stretched waitst)
18. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
мерења :
Достапни Големина на табелата
Големина Упатство
М
L
XL
инчи
cm
инчи
cm
инчи
cm
микс
(1/2waist)
11. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL, One Size
Бренд Име:
rumila
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Модални
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Лак
Материјал Состав:
Памук
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
86446-3
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Име:
Долна облека гаќи, кратко
Пакување:
една десетина различна боја и големина на кратко
Снабдување Тип:
Долна облека гаќи, кратко во парк
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
превозот:
слободни
квалитет:
добро
Стил:
Секојдневниот

Комплементите на стоката

3pcsмногу топла продажба на памук гаќи жените цртан филм печатење симпатична долна облека calcinha Кратко секси девојки долна

Ние ги прифати Меѓународните Alipay, Western Union, T / T како трансфер видови во моментов 2 Превозот цена ќе биде д

DEN 188.00 208.80

Принцезата слатка лолита долна облека Јапонски Млеко свила самовила јазол, се свитка удобно средината на половината девојка кратко,чипка

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

DEN 438.00 486.72

Жешка Нов Мажите Боксер Памук Шарени Геј Мажите долна облека Боксер Фабрика трговија на Големо Секси Удобно Секси долна облека

Добар квалитет и Фабрика ценаPls изберете ја вашата големина база на табелата подолу : (12cm се разликува по

DEN 135.00 148.32