• Новак
20Pcs Нежно Чистење на Сунѓерот Природни Лицето Измијте го Издувам Лицето Чистење Подлога Нови Алатки

20Pcs Нежно Чистење на Сунѓерот Природни Лицето Измијте го Издувам Лицето Чистење Подлога Нови Алатки

DEN 98.40
DEN 79.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Удобен за носење.
Одговара за сите кожа, ви помогне да се создаде совршен шминка.
Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.
Не стекови и не области со премногу шминка или премалку.
Бебе шампон или било сапун ќе работат, исплакнете тоа и се исуши.
Спецификации :
Материјал : Сунѓерот
Дијаметар : 5cm/1.96"(приближно)
Боја : Случајни боја(Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.)
Количина : 20 компјутери/1 сет
Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Шминка Сунѓерот Плескавици(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Декларирани спецификации

Бренд Име:
HUAMIANLI
Тип На Објект:
Козметички Издувам

Комплементите на стоката

2 парчиња/Set Ѕвезда Печати Силикони Жени, Девојки Најдобри Евтина Шминка Сунѓерот Прав Издувам Меша Естетската Убавина Фондацијата

Материјал : Силикон Големина : За 6.5*4*0.8 cm Облик / Боја : Како на сликите покажуваат Пакување : Вреќа Содржа

DEN 132.00 176.16

Cocute 1pc Еластични Шминка Сунѓерот Беспрекорна Козметика Издувам Фондацијата Меша Шминка Сунѓери Мека Убавина Растат Поголеми

Ако имате било каков проблем, ве молиме оставете порака за да ни даде ,ние ќе ви одговори на вашата епошт

DEN 137.00 623.52

8cs/кутија три бои Воздух шминка издувам ББ Крем Издувам Шминка Фондацијата Сунѓерот Лицето Прав Издувам Убавина Алатки

Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа.Царински ДаноциНие не обврзуваат на Ца

DEN 456.00 480.00

Шминка Сунѓерот Висок Квалитет Мазна Прав Убавина Козметички Издувам Направи се Меша Алатки Растат Поголеми во Вода Gourd+Вода-Капка

Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .Ние двојно проверка / тест на нашите прои

DEN 178.00 233.76

Cocute Убавина Шминка Сунѓерот Козметички Издувам Беспрекорно Мазна Основа ја Сочинуваат Сунѓерот Врвен Квалитет Лице во Прав

Ве молиме да бидете малку потрпеливи и се чувствуваат слободни да ме контактирате за било каква помош в

DEN 35.00 132.00

20Pcs Мека влажна и сува со двојна употреба Чистење на Сунѓерот Природни Лицето Измијте го Издувам Лицето Чистење Подлога Алатки

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен за носење Одговара за сите кожа, ви помогне д

DEN 80.00 101.28