• Новак
вистински Кожна Јакна Жените 2017 Нова Пролет Жените Плус Големина Црна Тенок Жените вистинска Кожа Палто Outerwear

вистински Кожна Јакна Жените 2017 Нова Пролет Жените Плус Големина Црна Тенок Жените вистинска Кожа Палто Outerwear

DEN 8736.00

Достапност
Производот е достапен

6 инчен 61cm
24.4 инчен
1.4 инчен 86cm
33. Тоа не е голем квалитет проблем, бидејќи секое физичко вистинско крзно производи имаат овој феномен.5 инчен 41cm
16. Ако сакате да ги промените големината и бојата на кожата,ние прифаќаме да се врати за промена. Но овие посебни животните се хранат во рамките на една фарма ,не диви животни, И тоа не е загрозена или загрозени видови. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и бродот назад на Објектот.ви благодариме!!! ИЛИ Можете да мерите слична облека на твое, а потоа изберете најблиските големина на биста и рамото.0 инчен XXXL 53cm
20.
БЕЛЕШКИ ве Молиме изберете големина внимателно ,Ако не се сигурни големина,Можете да го напуштите вашиот мерење информации( тежина, висина,биста, половината, колковите )кога ќе ставање на ред,дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.3 инчен 38cm
15. Ви благодариме! Следете на Instagram : ptslanfur
- -_- -.9 инчен 59cm
23.7 инчен 87cm
34. Ви благодариме!
Превозот во Светот на Превозот со trackable следење на број.
Ние сме една фабрика, Ако ти се најдат некои модели, можете да испраќате фотографии за нас, можеби и ние може да го направи тоа за вас.
Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни со цел,Ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга, додека сте задоволни! Ако сте задоволни со предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди како охрабрување.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Ptslan
Материјал:
Овча
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
3D печатење
Број На Модел На:
P3128
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур

Комплементите на стоката

Жените зимско палто светилка волна топла јакна патент јакни женски цвет солидна нови 2018 основните топла продажба розова црна

Жените зимско палто светилка волна топла јакнаБела , розова, црнатоа е многу добра handfeel дебели и топли.Ц

DEN 1400.00 2088.96

Бутик Жените зима кожна јакна Крзно Заедно палта Средна должина Маскирани ровот Плус големина Подебели Кожени јакни OKXGNZ1200

Ние сме специјализирани во Жените и мажите Мода DHL трае околу 315 дена Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕ

DEN 3914.00 7674.72

кожна јакна жените тенок Навистина големи raccoon крзно јака јакна краток повик за дизајн кожна јакна, плус големина м-5XL 905

3 : Нашата големина табела е точно, ако не се внимателно проверете ја големината на табелата, по приемот н

DEN 1638.00 3211.20

Зимски Мода Крзно Јака СТП Кожа Памук-Поместена Јакна Грб 2017 Стп Lether Грб Жените Плус Големина Faux Крзно Јакна Топла Кожа

Име на производ : Зимски Мода Крзно Јака СТП Кожа ПамукПоместена Јакна Грб 2017 Стп Lether Грб Жените Плус Гол

DEN 4162.00 8160.00

Европските Жени Прекумерно СТП Кожени Јакни Дечко Ретро Моторни Рок Грб Женски Лабава Црна Јакна Палта Голема Големина XS-4XL

Големина Должина Градите Рамо Ракав Висина Тежина XS 73cm 104cm 56.5 cm 49cm 150170cm 4060kgs S 74cm 108cm 58cm 50cm 153171cm 42.565kgs М 75см 1

DEN 3182.00 4080.00