• Новак
7/822 mm CNC мотоцикл handlebar капа мотокрос се справи со бар костец завршува за ktm duke200 duke390 150nk cf150nk BN300 BJ3 на целата година

7/822 mm CNC мотоцикл handlebar капа мотокрос се справи со бар костец завршува за ktm duke200 duke390 150nk cf150nk BN300 BJ3

DEN 192.48

Достапност
Производот е достапен


НИ 8.01 / парче НАС 31.99 / пар НИ 23.06 / парче НАС 8.58 / пар НИ 23.98 / пар НИ 23.99 / пар НИ 7.5 / парче НАС 14 / парче НАС 6.99 / пар НИ 32.03 / парче
Функција : Резервни сјај 100% Нов можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа една и да ја оставите порака да ни каже боја сакате. Објектот е лесно да се Инсталира без настава Материјал : cnc Алуминиум Количина : 1 пар Fitment : Одговара за 22 mm мотоцикл модели за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата година Пакет се вклучени : еден пар на мотоцикл handlebar костец завршува answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање

Декларирани спецификации

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Sliver, Црвена, Сина
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
ТАКА HBE-001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Костец
Употреба:
Handlebar Костец Завршува
Бои:
Црно/Сино/Red/Sliver/Gold/Зелена/Портокал
Место на Производство:
Кина
Fitment:
Повеќето од мотоцикл модели
Посебна функција:
Мотоцикл рака бар завршува

Комплементите на стоката