• Новак
Многу 100 Компјутери Големина 5.5 cm Еластична венчиња Жените Headband Коса Јажиња Гума Бендови Коса Додатоци За Девојки

Многу 100 Компјутери Големина 5.5 cm Еластична венчиња Жените Headband Коса Јажиња Гума Бендови Коса Додатоци За Девојки

DEN 826.56
DEN 653.00 -21 %

Достапност
Производот е достапен

Материјали : Најлон, Големина : Кол. е за 5.5 cm (Еластични) Бои : црна

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Пластика,Полиестер
Тип:
еластична венчиња

Комплементите на стоката

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жените Коса Додатоци

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жен

DEN 242.00 475.20

Бутик 15pcs Мода Сјајот Симпатична Пеперутка W Голема Чипка скапоцен камен шноли Солидна Kawaii Sequin Цртан филм Коса Клипови

Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр : SMPQH1 C170107Пакув

DEN 1074.00 1193.28