• Новак
AWAYTR Жените Мода Кристал Beaded Широк Коса Обрачот Hairband Дама Сјајна Метална рачно изработени Headband Коса, Накит, Украс

AWAYTR Жените Мода Кристал Beaded Широк Коса Обрачот Hairband Дама Сјајна Метална рачно изработени Headband Коса, Накит, Украс

DEN 239.52
DEN 122.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга.
Големина : Одговара на повеќето луѓе,Девојки,Жени од Различни Возрасти
Материјал : Монистра
Големина : 14*3cm
Повод : Партија/Streetwear
Пакет : 1 Buc објект со ПП торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
Hairbands
Тип:
Hairbands
Материјал:
Гума
Бренд Име:
AWAYTR
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4370
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
боја:
3 бои
Повод:
Подарок/Партија/Ангажирање/Годишнината
Бродови Од:
yiwu
Место на Потекло:
CN;ЏЕ

Комплементите на стоката

Новороденче девојка рачно изработени mohair headband,девојка mohair фотографија додатоци,бебе мека шапка,новородените фотографија

Новороденче девојка рачно изработени mohair headband,девојка mohair фотографија додатоци,бебе мека шапка,новоро�

DEN 240.00

2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

Име : 2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса

DEN 132.00 143.52

Корејски Домот Organza Цвет Scrunchy Коса Врски со Кристално за коса пунџа и конска опашка Мода Коса Додатоци за Жени и Девојки

За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викенди

DEN 1231.00 1338.24

Бутик 10pcs корејски Мода Симпатична Флорални Слон Шноли Солидна Kawaii Сјајот на Круната Ткаенина Животински Влакна Клипови

Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата

DEN 631.00 701.28

Бутик 15pcs Мода Сјајот Симпатична Пеперутка W Голема Чипка скапоцен камен шноли Солидна Kawaii Sequin Цртан филм Коса Клипови

Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр : SMPQH1 C170107Пакув�

DEN 1074.00 1193.28