• Новак
60 компјутери/ многу , 6cm стара petal chiffon цвеќиња , мини зголеми chiffon цвет за облека коса додатоци headband

60 компјутери/ многу , 6cm стара petal chiffon цвеќиња , мини зголеми chiffon цвет за облека коса додатоци headband

DEN 1059.84
DEN 975.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Ако некои боја не ткаенина prodcue , ние ќе го промени со слични farbic произведуваат , па така ќе се исклучи боја , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа, ви благодариме. Други , цел вкупен износ од околу $120.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати Хонгконг пост/кина пост 15-25 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена 2.ние обично accpet плаќање преку
2.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive. Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .
Врати 1.Големина : 6cm 3>. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 48 дена да стигнат до САД .За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање
3.
Повратни информации 1.Материјал : chiffon 2>.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме .

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
6cm
MOQ:
60 КОМПЈУТЕРИ/ МНОГУ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
headwear headband

Комплементите на стоката

Бутик 10pcs корејски Мода Симпатична Флорални Слон Шноли Солидна Kawaii Сјајот на Круната Ткаенина Животински Влакна Клипови

Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата

DEN 631.00 701.28

Корејски Домот Organza Цвет Scrunchy Коса Врски со Кристално за коса пунџа и конска опашка Мода Коса Додатоци за Жени и Девојки

За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викенди

DEN 1231.00 1338.24