• Новак
60 компјутери/многу ,3.5 стара мрежа цвеќиња ,балерина, цвеќиња , мрежа цвеќиња за облека коса додатоци

60 компјутери/многу ,3.5 стара мрежа цвеќиња ,балерина, цвеќиња , мрежа цвеќиња за облека коса додатоци

DEN 1424.16
DEN 1310.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Материјал : chiffon 2>.
Превозот
1. Други , цел вкупен износ од околу $120. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 48 дена да стигнат до САД .
Контактирајте со нас
1.
Врати 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање
3.Ако некои боја не ткаенина prodcue , ние ќе го промени со слични farbic произведуваат , па така ќе се исклучи боја , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа, ви благодариме.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати e Packet 15-45 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена 2.ние обично accpet плаќање преку
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ .
Плаќање
1. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме .Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина .

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
3.5''
MOQ:
60 компјутери/многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
Headwear

Комплементите на стоката

Бутик 10pcs корејски Мода Симпатична Флорални Слон Шноли Солидна Kawaii Сјајот на Круната Ткаенина Животински Влакна Клипови

Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата

DEN 631.00 701.28

2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

Име : 2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса

DEN 132.00 143.52

Новороденче девојка рачно изработени mohair headband,девојка mohair фотографија додатоци,бебе мека шапка,новородените фотографија

Новороденче девојка рачно изработени mohair headband,девојка mohair фотографија додатоци,бебе мека шапка,новоро�

DEN 240.00