• Новак
35 компјутери / многу , 13.5 cm зголеми chiffon цвет за коса додатоци девојки headwear headband цвет

35 компјутери / многу , 13.5 cm зголеми chiffon цвет за коса додатоци девојки headwear headband цвет

DEN 1468.32
DEN 1351.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Бои : како слика 4>.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина .Ако некои боја не ткаенина prodcue , ние ќе го промени со слични farbic произведуваат , па така ќе се исклучи боја , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа, ви благодариме.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ .
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.Големина : 13.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .
Повратни информации 1.ние обично accpet плаќање преку
2.Материјал : chiffon 2>.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
13.5cm
MOQ:
35 КОМПЈУТЕРИ/ МНОГУ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
headwear headband

Комплементите на стоката

2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

Име : 2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса

DEN 132.00 143.52

Бутик 15pcs Мода Сјајот Симпатична Пеперутка W Голема Чипка скапоцен камен шноли Солидна Kawaii Sequin Цртан филм Коса Клипови

Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр : SMPQH1 C170107Пакув

DEN 1074.00 1193.28

Корејски Домот Organza Цвет Scrunchy Коса Врски со Кристално за коса пунџа и конска опашка Мода Коса Додатоци за Жени и Девојки

За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викенди

DEN 1231.00 1338.24

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жените Коса Додатоци

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жен

DEN 242.00 475.20