• Новак
Барок Накит Нови Гроздобер Злато Лист Бисер Headband Коса Додатоци Булчински Headwear Партија Свадба Коса, Накит За Невести O502

Барок Накит Нови Гроздобер Злато Лист Бисер Headband Коса Додатоци Булчински Headwear Партија Свадба Коса, Накит За Невести O502

DEN 849.60

Достапност
Производот е достапен


Рачно изработени, rhinestones и бисери локација не е иста, ве молиме да се информираат . Серијата користи многу на Одделение А кристал тиара, рака-полиран кристал, увезени чипка комбинации. Многу парична казна изработка. Вреди да го имате !

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
XM GeeKi
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
O502
Материјал:
Кристал Слатководни Бисери

Комплементите на стоката

20pcs/5C Кралската Мода Сјајот Принцеза Сирена Девојки Шноли Солидна Симпатична Чувствува Море-Слугинката Коса Клипови Коса Додатоци

Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понат

DEN 1288.00 1431.36

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жените Коса Додатоци

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жен

DEN 242.00 475.20

Бутик 10pcs корејски Мода Симпатична Флорални Слон Шноли Солидна Kawaii Сјајот на Круната Ткаенина Животински Влакна Клипови

Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата

DEN 631.00 701.28

2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

Име : 2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса

DEN 132.00 143.52

Бутик 15pcs Мода Сјајот Симпатична Пеперутка W Голема Чипка скапоцен камен шноли Солидна Kawaii Sequin Цртан филм Коса Клипови

Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр : SMPQH1 C170107Пакув

DEN 1074.00 1193.28