• Новак
60 компјутери / многу , 3 Chiffon цвеќиња Бисер Центар Рамен Грб Додаток Чевли Бисер headwear chiffon цвет

60 компјутери / многу , 3 Chiffon цвеќиња Бисер Центар Рамен Грб Додаток Чевли Бисер headwear chiffon цвет

DEN 1526.40
DEN 1404.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Бои : како слика 4>.
Повратни информации 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање
3.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати Хонгконг пост/кина пост 15-25 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена 2.Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. moq е 60 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодариме
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 60 компјутери?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive.Материјал : chiffon 2>.
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
.
Врати 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина .Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
Материјал:
Полиестер
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
3''
MOQ:
60PCS/ МНОГУ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--48 дена од ePacket
Стил:
Headwear

Комплементите на стоката

Корејски Домот Organza Цвет Scrunchy Коса Врски со Кристално за коса пунџа и конска опашка Мода Коса Додатоци за Жени и Девојки

За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викенди

DEN 1231.00 1338.24

2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

Име : 2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса

DEN 132.00 143.52

2017 Нови 120pcs рачно изработени Микрофибер Цветни Кореја велур 3D камелија Форма Мода цвеќиња Косата додаток Diy Hairpin декорација

Вовед1)Боја : 10 боја Алтернативни2)материјал : Ткаенина,chiffon3)Тежина : 3g / парче4)Големина : дијаметар : 4cm5)па�

DEN 2076.00 2332.80

Бутик 10pcs корејски Мода Симпатична Флорални Слон Шноли Солидна Kawaii Сјајот на Круната Ткаенина Животински Влакна Клипови

Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата

DEN 631.00 701.28

Новороденче девојка рачно изработени mohair headband,девојка mohair фотографија додатоци,бебе мека шапка,новородените фотографија

Новороденче девојка рачно изработени mohair headband,девојка mohair фотографија додатоци,бебе мека шапка,новоро�

DEN 240.00