• Новак
2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци

DEN 143.52
DEN 132.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Име : 2 парчиња Нова Мода Кристал Ѕвезда Коса Клипови Barrettes за Прекрасна Принцеза Шноли Деца Девојки Коса, Накит, Коса Додатоци
Да Почитувани Клиенти : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред вашата исплата направи. За руски клиенти, ве молиме бидете сигурни дека името е твоето полно име. 2.Ако приемот време речиси завршена,можете да контактирате со нас,и ние ќе се прошири на времето. 3.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Верувајте ни,ние може да го направи најдоброто за вас. 4.Pls потсети дека поради девојче monitor display, тоа може да биде differnt малку од слики и вистинскиот објект. 5. Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка.Сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард. Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
JEQ-10128
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ПРИЧИНА JOYACE
Материјал:
Полиестер
Име:
косата клипови
квалитетот одделение:
Врвен квалитет
дизајн:
кристал ѕвезда
изберете:
Розова,Сребро.
Посебна Карактеристика:
Со добар квалитет и ниска цена
Карактеристики:
симпатична коса клип
Тежина:
7g/pc
ѕвезда големина:
околу 7*7cm
Клипот големина:
околу 6*0.8 cm

Комплементите на стоката

20pcs/5C Кралската Мода Сјајот Принцеза Сирена Девојки Шноли Солидна Симпатична Чувствува Море-Слугинката Коса Клипови Коса Додатоци

Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понат

DEN 1288.00 1431.36

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жените Коса Додатоци

2017 Невестата Бохемски Вештачко Цвеќе Headband Фестивал Свадба Флорални Гарланд Коса Бенд Девојка Headpiece Жен

DEN 242.00 475.20

Бутик 10pcs корејски Мода Симпатична Флорални Слон Шноли Солидна Kawaii Сјајот на Круната Ткаенина Животински Влакна Клипови

Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата

DEN 631.00 701.28