• Новак
50 јарди/многу, 50mm x 50mm интервал на Големо Круг Snap Копчето Fastener Лента

50 јарди/многу, 50mm x 50mm интервал на Големо Круг Snap Копчето Fastener Лента

DEN 1439.52

Достапност
Производот е достапен


Слики на Детали :
Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : бела, црна боја на располагање во парк
Пакет : 50 јарди/број во ПП торба
Функција : производот е широко се користат во underwears палта, спортски носат, панталони, бебе носи, итн.
50mm x 50mm интервал на Големо Круг Snap Копчето Fastener Лента
Модел# : AKD012
Материјал : пластични копчето + крпа лента
Големина : 18mm лента ширина, круг snap копчето големина : 8mm кол. Можете да оставите порака до нас за најновите превозот статус! · Ако сакате да се избере изразат испорака(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.
Политика на враќање Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена по приемот на производот(ите), ние ќе се обидеме најдобро да се излезе со решение кој е задоволителен за вас! Ако производот(s) има на квалитетот на прашањето, или бил оштетен при превозот, или сте ја добиле погрешен производ, итн., ние може да ви ги испрати нов производ(и) или можете да добиете попуст или вратат сите пари за вас! Повратни информации
Вашето задоволство е наша продолжи, ние не само што нудат врвен квалитет на производот(ите), но, исто така, најдобра услуга по продажбата, ние gurantee да ви понуди прекрасна on-line шопинг искуство.
Конверзија : 1 инч = 25. Ако ви се исполнат на секој проблем во текот на трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас слободно!
3.

Декларирани спецификации

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
AKD012
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

10pcs/Многу 14mm/18mm DIY текстил, кожа хардверски додатоци комбинација со магнетни тока цицање магнет тока копчето Паричникот

Ќе selct на овој начин, треба да си го дозволат ова бавна брзина.6, ве Молиме исто така, двојно проверете ги в

DEN 262.00 262.08