• Новак
50 јарди/многу, Трендовски прилагодени на бела црна боја плоштадот snap копчето fastener лента

50 јарди/многу, Трендовски прилагодени на бела црна боја плоштадот snap копчето fastener лента

DEN 1631.52

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, како искрена и одговорен продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем!
.
Слики на Детали :
Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.4 mm или 1mm = 0.
Конверзија : 1 инч = 25.5 мм, интервал на просторот : 18mm 36mm x, pls се однесуваат на belowing слики за детали. Исто така купувачите ќе биде одговорен за кои било Царински давачки или дополнителни трошоци.
Забелешки : ние може да го прилагодите други бои, ако вашиот количина >=500yards по секоја боја, ве молиме да бидат слободни да контакт ако е потребно. Можете да оставите порака до нас за најновите превозот статус! · Ако сакате да се избере изразат испорака(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас. Ако ви се исполнат на секој проблем во текот на трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас слободно!
3.
Политика на враќање Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена по приемот на производот(ите), ние ќе се обидеме најдобро да се излезе со решение кој е задоволителен за вас! Ако производот(s) има на квалитетот на прашањето, или бил оштетен при превозот, или сте ја добиле погрешен производ, итн.0393 инчен
Боја : бела, црна боја на располагање во парк
Пакет : 50 јарди/број во ПП торба
Функција : производот е широко се користат во underwears палта, спортски носат, панталони, бебе носи, итн.

Декларирани спецификации

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Копчето Тип:
Snap Копчето
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AKD006

Комплементите на стоката

10pcs/Многу 14mm/18mm DIY текстил, кожа хардверски додатоци комбинација со магнетни тока цицање магнет тока копчето Паричникот

Ќе selct на овој начин, треба да си го дозволат ова бавна брзина.6, ве Молиме исто така, двојно проверете ги в

DEN 262.00 262.08