• Новак
50 јарди/многу, 2018 Популарни snap fastener лента бела црна snap копчето, облека fastener лента

50 јарди/многу, 2018 Популарни snap fastener лента бела црна snap копчето, облека fastener лента

DEN 1535.52

Достапност
Производот е достапен

Исто така купувачите ќе биде одговорен за кои било Царински давачки или дополнителни трошоци. Точно испорака дена варира од различни земји. Ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, како искрена и одговорен продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем!
.
Политика на враќање Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена по приемот на производот(ите), ние ќе се обидеме најдобро да се излезе со решение кој е задоволителен за вас! Ако производот(s) има на квалитетот на прашањето, или бил оштетен при превозот, или сте ја добиле погрешен производ, итн. Можете да оставите порака до нас за најновите превозот статус! · Ако сакате да се избере изразат испорака(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас., ние може да ви ги испрати нов производ(и) или можете да добиете попуст или вратат сите пари за вас! Повратни информации
Вашето задоволство е наша продолжи, ние не само што нудат врвен квалитет на производот(ите), но, исто така, најдобра услуга по продажбата, ние gurantee да ви понуди прекрасна on-line шопинг искуство.
Слики на Детали :
Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.
Конверзија : 1 инч = 25., интервал на просторот : 25мм, pls се однесуваат на belowing слики за детали.

Декларирани спецификации

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
AKD004
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката