• Новак
20pcs/многу Нови Вистински Panasonic CR2450 3V CR 2450 Литиум Копчето Мобилен Батеријата Монета Батерии За рачни Часовници,часовници,слушни помагала

20pcs/многу Нови Вистински Panasonic CR2450 3V CR 2450 Литиум Копчето Мобилен Батеријата Монета Батерии За рачни Часовници,часовници,слушни

DEN 1248.00
DEN 1186.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Нови Вистински Panasonic CR2450 CR 2450 3 V Литиум Копчето Мобилен Батеријата Монета Батерии За рачни Часовници,часовници,слушни помагала Бренд : Panasonic Модел : CR2450 Големина : 24.0 x 5.0 MM Напон : 3 V Капацитет : 550m Ah Пакет : најголемиот Дел пакет Цел : да се Види, компјутер, калкулатор, IC картички, електрични копче и други електрични производи Гаранција : 3 година гаранција за квалитет.

Декларирани спецификации

Номиналниот Напон:
3V
Тип На Батерија:
Li-Ion
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Panasonic
Номиналниот Капацитет:
550mAh
Број На Модел На:
CR2450
Големина:
24.0 X 5.0MM

Комплементите на стоката