• Новак
Мини Отпечатоци и RFID Пристап на Системот за Контрола МФ-211 Realand Вратата за Управување со Безбедност Контролер Заклучување на Вратата Настроената Биометриски

Мини Отпечатоци и RFID Пристап на Системот за Контрола МФ-211 Realand Вратата за Управување со Безбедност Контролер Заклучување

DEN 2683.20

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
Тоа е со најсовремени отпечаток аритметички во светот, Автоматски се анализираат ситна разлика на најновите отпечатоци од прсти наспроти претходната отпечатоци од прсти и се ажурира соодветно за да се обезбеди висока точност и оптимална брзина на отпечатоци признавање. Услови : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас.
Поддршка У диск да ја преземете, или да испратите евиденција за присуство и отпечатоци на податоци и др.
Ве молиме Љубезно забелешка : Горенаведените поврзани со производи за целосен пристап, систем за контрола, ќе треба да изберете како вашиот вистински барање.Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. И Сите горе наведени производи се само за ваша референца, Ако треба на нив,можете да contack со нас да се купат дополнителни. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво.1
ПРОЦЕСОРОТ
ARM926 EJ ПРОЦЕСОРОТ, Работи на Фреквенција : 200 MHZ
Комуникација
TCP/IP, RS485, USB Мемориски Диск
Корисникот Капацитет
800
Евиденција Капацитет
50,000
Софтвер за оперативен СИСТЕМ
XP/Win2003/Vista/Win7/Win8 (32bit / 64bit)
Идентификација Време
Метод За Проверка На Автентичност
Отпечаток/ СМАРТ Картичка (125 Khz, EM4100)
Јазик
Англиски
Бел
Вграден-во времето бел(може да се поврзат со надворешниот времето бел)
Контрола На Пристап Интерфејс
Wiegand26/34, Заклучување На Вратата, Сирената, Копчето За Ослободување, Врата, Врата На Сензорот
Професионален Пристап Функција
Се отвори вратата од многоетапна верификација, анти-да помине назад
Моќност
DC 12 V/2 A
FRR
ДАЛЕКУ
Работен Режим
Off-line/On-line
На Автентикација Label_auth_source_plural
1 : 1, 1 : N
Опкружување при работа
Оперативен Temp : 0°C-50°C, Влажност : 80%
7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
МФ-211/ID
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Отпечаток Капацитет:
800
125khz лична Карта Капацитет:
800
комуникација:
Tcp/ip,usb

Комплементите на стоката

Макс Автоматско Местење на Портата Настроената 1800kgs Вода-доказ Интегрирани електромеханички дизајн за лизгачки вратата електрични

Пакување : Во тетрапакⅲ : Изглед и димензииТопло совети *За далечинска контрола , ние испорака тоа без ба

DEN 8254.00 8688.00

отворено се користи вода доказ за далечинска контрола на батеријата напојува автоматски паркинг бариера паркинг заклучување на

Тоа е од корист за батеријата и моторни долговечност и помалку триење.5 MMДалечински Управувач Растојани

DEN 5472.00

Паркинг Земјата Сензор Двојно Канал Сообраќај Индуктивен Јамка Возило Детектор Сигнал Контрола combanation со лизгачки портата

Лесна употреба благодарение на автоматска калибрација кога оперативен напон се применува.Силна антипр

DEN 1848.00