• Новак
INKARENA 4 Боја на Мастило, Ciss за Полнење Замена за HP 652 652XL Deskjet 1115 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 инк-џет Печатач Цевка

INKARENA 4 Боја на Мастило, Ciss за Полнење Замена за HP 652 652XL Deskjet 1115 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 инк-џет Печатач

DEN 670.08
DEN 482.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен

INKARENA 4 Боја на Мастило, Ciss за Полнење Замена за HP 652 652 XL Deskjet 1115 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 инк-џет Печатач Цевка
1.Опис На Производот
Во Пакетот се Вклучени како што е подолу :
1. 1 X КОМПЈУТЕРИ Мастило во Резервоарот, 4 Color, 80ml По Секоја Боја, Инсталиран со цевковод.
2. 1 X КОМПЈУТЕРИ Вежба
3. 1 X КОМПЈУТЕРИ Т рака за Поддршка, што се користи за fix подготовка на Печатач
4. 1 X КОМПЈУТЕРИ Цевка Клип
5. 1 X КОМПЈУТЕРИ Рефил Клип
6. 1 X КОМПЈУТЕРИ Шприцеви и игли
7. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Црна Гума за Кертриџ
8. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Транспарентен приклучок
9. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Цевка Наведнуваат
Одговараат За инк-џет Печатач Кертриџ листа како што е подолу
За Deskjet 1115 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 4675 Инк-Џет Печатач, Ciss Цевка
2.Слика на Производот
3. Печати Тест Примерок,Сликата Повеќе Колоритни и јасно !
4. Кој го избра за нас !
5. Добар Пакување Подобра Заштита Касети
6. Услуги На Клиентите :

Декларирани спецификации

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Број На Модел На:
ciss мастило систем Замена За HP
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
боја:
Други
Бренд Име:
INKARENA
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производи:
Континуиран Систем на Замена За HP
боја:
црна цијан магента жолта
мастило за јачина на:
Празен
Капацитет:
80ml по секој Резервоар
Се Работи За Модел На Печатач:
Deskjet 1115 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 4675 Inkje
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија
испорака:
3-5 дена

Комплементите на стоката