• Новак
1000 компјутери Микро-Одговара конектор 3.0 mm обланда двоен Ред кола 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 Pin десен агол SMT лемење ТАБОТ Калај

1000 компјутери Микро-Одговара конектор 3.0 mm обланда двоен Ред кола 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 Pin десен агол SMT лемење

DEN 18720.00
DEN 17784.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Микро-Одговара конектор 3.0 mm обланда двоен Ред кола 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 Pin десен агол SMT лемење ТАБОТ Калај
Спакувани на лента, и на ролна
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Декларирани спецификации

боја:
кола 2x2, кола 2x3, кола 2x4, кола 2x5, кола 2x6, кола 2x7, кола 2x8, кола 2x9, кола 2x10, кола 2x11, кола 2x12
Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
A3000RS2xx10P44A
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
3.0 mm
Функција:
Двоен Ред
Лемење:
SMT Ре-проток лемење

Комплементите на стоката

2 парчиња Два Звучници Делница Кутија Аудио Конектор Кристал Колона Говорникот DIY Додатоци Дебели Бакар Злато Позлатен

wyприклучокstartЖешка Стока$13.6$13.5$9.9$16.8$25.6$14.8$11.2$13.5wyприклучоккрајДве Собраниски Делница Кутија Аудио Конек

DEN 551.00 648.00

6 Pin женски автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6Pin автомобил plug водоотпорен конектор за ФОЛКСВАГЕН

6 Pin женски Автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6 Pin автомобил plug водоотпорен к

DEN 530.00 576.00