• Новак
2W TNC конектор тип Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator DC 6.0 GHz ,,1-40db,50 Ohm,Бесплатен Превозот

2W TNC конектор тип Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator DC 6.0 GHz ,,1-40db,50 Ohm,Бесплатен Превозот

DEN 902.40
DEN 902.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

боја:
1db 6GHz, 2db 6GHz, 3db 6GHz, 5db 6GHz, 6db 6GHz, 10db 6GHz, 15db 6GHz, 20db 6GHz, 30db 6GHz, 40db 6GHz, 5db 13GHz, 6db 13GHz, 10db 13GHz, 15db 13GHz, 20db 13GHz
Број На Модел На:
П.Н.Е.-AT-5w01
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
SMA
Пол:
машки да се женски Коаксијален

Комплементите на стоката

6 Pin женски автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6Pin автомобил plug водоотпорен конектор за ФОЛКСВАГЕН

6 Pin женски Автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6 Pin автомобил plug водоотпорен к

DEN 530.00 576.00