• Новак
2 3PIN 1.0mm2 int тип-tee заеднички печат Водоотпорен конектор Машки женски докинг за надворешна осветлување фитинг Моќ кабел

2 3PIN 1.0mm2 int тип-tee заеднички печат Водоотпорен конектор Машки женски докинг за надворешна осветлување фитинг Моќ кабел

DEN 556.80

Достапност
Производот е достапен


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :
жица должина на секоја страна : 20 CM
,

Декларирани спецификации

боја:
2PIN, 3PIN
Бренд Име:
zhiyejiand
Број На Модел На:
0.3mm2

Комплементите на стоката

100pcs/многу РКА Конектор Женски Лемење Панел Планината Злато Позлатен РКА Женски Џек Штекер Шасија Говорникот Засилувач Адаптер

100pcs / многу РКА Конектор Женски Лемење Панел Планината Злато Позлатен РКА Женски Џек Штекер Шасија Гово

DEN 2785.00 3979.20