• Новак
IEC320 C19 да C14,IEC320 C19 да C14 AC PLUG КОНВЕРТОР,AC КОНВЕРТОР #WPT604

IEC320 C19 да C14,IEC320 C19 да C14 AC PLUG КОНВЕРТОР,AC КОНВЕРТОР WPT604

DEN 105.60
DEN 100.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис На Производот
Производ Mame : Конвертор Адаптер IEC320-C20 ДА C13 & IEC320-C13 ДО C20
Број на модел : WA-0089
Метал Материјал : Phosphor Бронза
Пластичен Материјал : ПВЦ & PC
Безбедност на Сертификат : CE & Rohs
Тежина : 40g
Боја : Црна
Powr : 2500 W & 4000 W
Напон : 125 V & AC 250 V
Amper : 10 A & 15 A
Пакување : 1 * Конвертор

Декларирани спецификации

Бренд Име:
JORINDO
Број На Модел На:
WA0089
Тип:
Адаптер
Примена:
Енергија, Осветлување
Пол:
Машки
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

6 Pin женски автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6Pin автомобил plug водоотпорен конектор за ФОЛКСВАГЕН

6 Pin женски Автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6 Pin автомобил plug водоотпорен к

DEN 530.00 576.00